SWIM SPA

Také jste se v poslední době setkali s pojmem SWIM SPA? Pak jste určitě zavítali i na tento článek, abyste se dozvěděli, co to vlastně je. Nebudeme to nijak dále natahovat a rovnou se pustíme do jeho popisu.

Specifikace SWIM SPA

Jednoduše řečeno je SWIM SPA bazén s protiproudem a případně i v kombinaci s vířivkou. Pro mnohé tímto popis končí a jsou s výkladem spokojeni.

Pro ostatní, pro které je tento popis neúplný, doplníme, že se jedná buďto o kompaktní nízko energetický bazén v daných rozměrech s relaxačně-masážní zónou pod vodou a protiproudem pro plavce rekreační i závodní. Velmi atraktivní jsou kombinované plavecké bazény s protiproudem v kombinaci s vířivkou. SWIM SPA jsou dokonalé komplexní domácí lázeň pro celou rodinu dle různých velikostí, tvarů a typů. Každé SWIM SPA má svou vlastní filosofii. SWIM SPA je možné umístiti do stavby domu, na zahradu nebo na terasu. Je možné jej využívat pro celou rodinu, zábavu, děti oslavy a samozřejmě i pro relax, masáž i plavecké programy po celý rok z a minimum peněz.

Každý typ samotného “bazénu s protiproudem” se však může významně lišit. Někde bude větší pozornost věnována různým druhům proudů, možnostem plavání a technologiím pro cvičení v proudu, jinde bude kladen důraz na rozmanitost a celkovou využitelnost celé rodiny.

Využití SWIM SPA

Ovšem i ty nejzákladnější a nejlevnější modely disponují obojím – protiproudem a také malou vířivkou. Proto můžete SWIM SPA využít na tisíce způsobů – venku, uvnitř domu, místo klasického bazénu, na silvestra, v zimě, v celém roce pro jakoukoliv příležitost či oslavu.

Výhody SWIM SPA

Oproti klasickým bazénům či vířivkám, má tedy SWIM SPA jasné výhody:

  • Plavete na jakýkoliv způsob, každý den v roce
  • Možnosti rehabilitačního cvičení
  • V kombinaci s vířivkou ekonomicky nejvýhodnější
  • Po plavání relaxujete, užíváte si masáže anebo si jen užijete horkou lázeň ve vířivce
  • Možnost osazení bublinkové masáže pro vířivou část.
  • Můžete pořádat oslavy, slavit silvestra anebo jen svolat rodinu na společné rodinné setkání
  • můžete si užít výhod vířivé vany v samotném bazénu,
  • nepotřebujete tak velký prostor jako na bazén – postačí minimální nároky na usazení
  • SWIM SPA se vejde i do omezených malých prostor,
  • Můžete vlastnit několik rozměrů a hloubek pro specifické uložení

Je ovšem SWIM SPA lepší než vířivá vana? To už je na zvážení každého z vás. Někdo jej preferuje, jiný raději sáhne po klasickém bazénu nebo vířivce samostaně. Na to si tedy budete muset utvořit názor sami.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.