Možná si myslíte, že saunování patří pouze k zimnímu období. Dokonce se k vám mohou dostat naprosto mylné informace, že saunování v létě organismu škodí. Přitom je to právě naopak. Pobyt v domácí finské sauně v letním období vám může v mnohém prospět. Pokud se rozhodnete pro finskou saunu na klíč a budete ji provozovat pravidelně, pak se v létě mnohem snadněji vypořádáte s teplotními výkyvy – budete snáze odolávat nesnesitelným letním vedrům.

Bazén s protiproudem endless pro kondici i vodní hrátky

Právě letní vedra mohou neblaze působit na vaši psychiku. Sauna sejme z vašeho těla únavu a malátnost, odstraní stres a nervozitu. Nehledě k tomu, že finské sauny domácí vám i v létě zajistí regeneraci unavených svalů a kloubů, hydrataci a regeneraci kůže, účinnější odolávání nemocem a úlevu pro dýchací ústrojí (jaro a léto jsou totiž obdobími pylových alergií). A když k tomu přidáte bazén s protiproudem endless, v němž budete moci posilovat svou kondici, uděláte jen dobře. Kromě protažení těla v něm můžete provozovat i vodní hrátky s dětmi.

Poznejte blahodárné účinky luxusní vířivky

Nejen finské sauny do bytu vám mohou prospívat. Zbavit vaši mysl stresu, otevřít krevní cévy a přivést čerstvý kyslík do vašich unavených a bolavých svalů či kloubů vám pomohou také luxusní vířivé vany. Pocítit absolutní relaxaci nemůžete nikde jinde, než ve vířivé vaně. Jedině vířivá vana je tou nejlepší investicí do životního stylu, který vám bude pravidelně přinášet relaxaci a odpočinek. Nespoléhejte na to, že vyskočit z kolotoče stresu a povinností stačí pouze jednou za rok na týdenní dovolené. Pouze kvalitní a pravidelný odpočinek dokáže nabídnout úlevu a přinášet nové síly. Vzhledem k tomu, že účinky vodní masáže pomocí vířivky byly známy již před dvěma tisíci lety, měli bychom si účinky luxusní vířivky užívat i dnes.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup