Chcete koupit klimatizaci? Teď je ten správný čas

Období kolem jara je ideální pro nákup klimatizace. Ceny nebývají tak vysoké jako v hlavní sezóně a v případě nutnosti instalace zařízení, budete mít dostatečný čas na jeho realizaci. Je důležité, abyste byli připraveni včas na letní vysoké teploty, které znepříjemňují pobyt v uzavřených prostorách.

Jakou klimatizaci vybrat?

Výběr klimatizace záleží na vašich finančních možnostech, specificích místa instalace a vašich preferencích. V podstatě máte na výběr ze dvou typů – mobilní a stacionární klimatizace (např. okenní). S mobilní klimatizací nepotřebujete žádné stavební úpravy, jsou levnější a hlavně přenosné. Se stacionární jednotkou se nevyhnete stavebním úpravám, ale zase je tento typ účinnější a nenarušuje vzhled interiéru. Do moderních domácností jsou nejlepším řešením nástěnné klimatizace, které tvoří vnitřní a vnější jednotka.

Co vše moderní klimatizace umí

Technologický vývoj, který zaznamenaly klimatizace, byl opravdu velký. Dnešní zařízení fungují s nízkými náklady na provoz, jsou tiché a mají celou řadu funkcí a výhod. Jsou určeny k celoročnímu použití, takže se s nimi v zimě ohřejete a v létě naopak zchladíte. Kromě toho čistí vzduch a snižují jeho vlhkost. Pokud je zařízení používáno správně, má klimatizace pozitivní dopady na zdraví.

Klimatizace, nebo ventilátor?

Nemůžete se stále rozhodnout, zda investovat do klimatizace? Myslíte si, že vám stačí ventilátor? V mnoha ohledech určitě ano, ale …

Bezesporu je hlavní výhodou ventilátoru nízká pořizovací cena. Také s ním nemusíte provádět žádné stavební úpravy a jednoduše ho uklidíte, když ho již nebudete potřebovat. Ventilátor má zároveň několik nevýhod, kterými jsou vyšší spotřeba elektrické energie a hlavně to, že víří prach. Jedná se tedy o zařízení, které je zcela nevhodné k alergikům a lidem s respiračními problémy.

Pokud jste zdraví a v bytě či v kanceláři nemáte permanentně celé léto nedýchatelně, bude vám ventilátor stačit k překonání několika horkých letních dnů. Klimatizace je ale určitě výkonnější a poskytuje lepší tepelný komfort.

S klimatizací vytvoříte kvalitní vnitřní prostředí, ve kterém se vám bude stejně dobře pracovat jako odpočívat.

CVB VENTILÁTORY A KLIMATIZACE je česká firma s tradicí specializující se na prodej ventilátorů a klimatizací. Získali jsme prestižní mezinárodní ocenění důvěry obchodních partnerů AAA, zařadili jsme se tak mezi 0,2 % nejspolehlivějších firem v ČR s nejvyšší spolehlivostí a kredibilitou. Kromě ČŘ působíme úspěšně i na německém trhu.

http://www.ventilatory-shop.cz/


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.