Anhydritové podlahy jsou základem spokojeného bydlení

Anhydritové lité podlahy jsou ideální volbou v okamžiku, kdy stavíte novou nemovitost, ale také v případě, že provádíte nějakou rekonstrukci. Ne nadarmo se říká, že kvalitní podlaha je základ spokojeného bydlení do let budoucích. Dnes už nemá přednost beton, jako v dřívějších dobách. Zelenou mají anhydritové podlahy, které přináší ve výsledku podstatně více předností.

Vsaďte na kvalitní vlastnosti anhydritu

Anhydrit jako takový má spoustu výhod. Ty v mnohém předčí klasický beton. Je to například absence jakékoliv výztuže. Tu v případě anhydritové podlahy rozhodně nemusíte řešit. Navíc mechanické vlastnosti jsou více než dobré. To znamená, že podlaha z anhydritu v menší tloušťce bude pevnější než tlustší beton. A to se samozřejmě kladně promítá do výsledné realizace. Jak z pohledu nákladů, tak třeba zatížení ve vyšších patrech. A jaké jsou další výhody anhydritové podlahy?

  • Schopnost docílit lepší rovinnosti povrchu, takže před pokládkou podlahové krytiny není nutné provádět ostatní složité úpravy.
  • Anhydrit má vynikající tepelné vlastnosti, tudíž odvede skvělou práci v kombinaci s podlahovým vytápěním.
  • Minimální smršťování oproti cementovým podlahám.

Anhydritové podlahy na klíč

Pokud jste chtěli realizovat podlahy svépomocí, raději na to zapomeňte a místo betonových podlah zvolte odborníky na anhydrit. Uvidíte, že ve výsledku na takové volbě ještě ušetříte. Jde o relativně čistý výrobní proces, v rámci něhož navíc nemusíte nic složitě připravovat. Když se obrátíte na zkušené profesionály, přijedou s potřebnou technikou a během jediného dne mohou být všechny podlahy v domě vylité. Anhydritové podlahy se mimo jiné pojí i rychlostí realizace. Pokud o ně máte zájem, navštivte internetový portál anhydrit-podlahy.cz a požádejte o cenovou kalkulaci. Postarejte se o to, že do kvalitní podlahy budete investovat pouze jednou v životě.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.