Moderní a spolehlivé opláštění haly

Kvalitní a moderní haly jsou spolehlivým pomocníkem v případě, že je potřeba rozšířit podnikatelský záměr nebo jen zemědělec potřebuje na zimu uskladnit krmivo pro hospodářská zvířata. Ovšem nejen z tohoto důvodu jsou takové haly vhodnou investicí. Například i opláštění haly je z velmi pevného materiálu, který je v podstatě bezúdržbový.

Co jsou montované haly

Tyto ocelové konstrukce mají základ z pevné oceli, kdy do sebe jednotlivé díly přesně zapadají a nepotřebují ani opěrné sloupky uprostřed haly. Důležité je rovněž opláštění haly, které splňuje všechny požadavky na pevnost a nehořlavost. Ovšem opláštnění hal nemusí být jen z pevné plachty. Mimo pevnost se tyto plachty vyznačují také tím, že jsou izotermické. Opláštění haly je dnes ale také možné díky PU panelům nebo dokonce díky trapézovému plechu.

Montáž haly

Moderní technologie v současné době využívá lehké a odolné komponenty, a proto montáž není složitá. To má přímý dopad na náklady na dopravu těchto prvků, ale rovněž i na náklady na zřízení skladu ocelových konstrukcí. V porovnání s tradiční cihlovou stavbou, zde  prakticky neexistují žádné mokré práce, jako je betonování. V praxi to znamená, že realizace takové haly probíhá rychle a efektivně. Každopádně montovaná hala nemusí mít nutně jen obloukový tvar, ale dají se pořídit i haly, které mají sedlovou střechu. Vlastnosti samozřejmě zůstávají stejné.

Jaké jsou výhody takových hal

Mezi výhody se řadí především rychlost výstavby, protože taková hal je postavena během několika týdnů a to je jistě velmi výhodné v porovnání s cihlovou stavbou. Dále jsou to také nízké investiční náklady, tedy i příznivá cena. Majitel haly si také může nechat konstrukci přemístit na jiné místo a ani to nebude pro profesionály žádný problém, protože tak, jak je snadná její montáž, je snadná i její demontáž. Podklad nemusí být z betonu, postačí, když bude pevný a rovný a navíc není v takovém případě realizace nutné stavební povolení.

Jaké využití mají montované haly v praxi

Ocelové konstrukce jsou široce využívány v průmyslu, obchodu, službách, dopravě a dokonce i v zemědělském průmyslu. Nejčastější využití je zaznamenáno v průmyslu a ve výrobě a to zejména díky nízkým investičním nákladům a tím i možnosti vybudování velkých obchodních prostor. Takže v případě, že firma potřebuje skladové prostory nebo výrobní haly, jsou tyto montované haly vhodným řešením. Své uplatnění najdou haly i v zemědělství, kdy jsou vhodné jako ustájení pro hospodářská zvířata, uskladnění jejich krmiva a také jako garážové stání pro těžkou zemědělskou techniku. V případě garáže jsou haly vhodné i pro dopravce, kteří potřebují zejména v zimním období někam uschovat svá vozidla. Montované haly jsou ale také velmi vhodné jako zastřešení různých sportovních areálů, tenisových kurtů, bazénů nebo dokonce jízdáren.

Odborníci

Na trhu služeb dnes existuje mnoho firem, které nabízejí kvalitní a pevné obloukové haly. Mají své praktické zkušenosti, které využívají  při práci a nabízejí také rychlé řešení pro každého. Každý projekt je navržen individuálně a za pár týdnů se investor může těšit z dostatečně velkého prostoru a jeho využití ve svůj prospěch.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.