Pramenitá voda jako kvalitní domácí zdroj vody

Průzkumy společnosti vypovídají o mnohém. Například také o tom, že v domácnostech se nejčastěji pije kohoutková voda. Samozřejmě je to zdaleka nejlevnější řešení a rozhodně lepší nežli pít sladké limonády. Pokud vám ale jde o zdraví, existuje i lepší varianta. Tou je rozhodně pramenitá balená voda. Pro vaše tělo to je to nejlepší díky vyvážené minerální hodnotě. Praktické pak díky automatům na vodu.

Fakta o kohoutkové vodě

O kohoutkové vodě je plno známých faktů. Věděli jste ale, že pochází z tzv. povrchových vodních zdrojů? To jsou rybníky, řeky, potoky. To je synonymum pro mnoho nečistot a bakterií. Voda s takovým složením samozřejmě z kohoutku neteče. Předtím prochází velice složitým procesem v úpravnách vod. Filtrační zařízení vodu zbaví nečistot, pevných látek a dokonce se zde upravuje i její pH i tvrdost.

Nakonec se dodá také chlor. Ten ve vodě zabraňuje šíření velmi nebezpečných nemocí. Ve vodě se ale drží velmi dlouho. Právě proto někdy ze své sklenice cítíte pachuť chloru.

Balená pramenitá voda

Chcete-li zajímavou alternativu, je tady balená voda.

Pramenitá voda je bezesporu to nejlepší pro váš organismus. U dobrých dodavatelů si můžete být jisti přírodním původem, čistotou, čerstvostí a zmíněnou vyváženou minerální hodnotou. Ve zkratce má velmi pozitivní vliv na srdce, celý krevní oběh, nervovou soustavu a také funkci svalů.

Jak je to s barely? I jejich 18,9 litrů má své důvody. Jednak je to velký objem, díky kterému jedno balení vydrží skutečně dlouho. Barelem navíc budete šetřit životní prostředí. To je v současnosti samozřejmě velmi důležité. Redukovat plasty je celosvětovou otázkou a proto jsou barely vratné.

Automaty na vodu jsou velmi stylovým pomocníkem. Jediným použitím tlačítka můžete mít studenou i teplou vodu nebo třeba sodovku. Výdejník se hodí domů, do kanceláře i do větších firemních prostor.

Zajistěte si kvalitní zdroj vody. Více informací na https://www.stolnivoda.cz.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.