Vyřídit komplexní pojistku pro bydlení je otázka chvíle

Mnoho vydělaných peněz vrážíte do bydlení. Modernizujete, kupujete nové vybavení, spotřebiče a zvelebujete zahradu. Uvědomujete si také, že během několika málo chvil může všechna vaše snaha přijít v niveč? Škody mohou napáchat přírodní živly, zlodějové nebo vandalové. Proti všem rizikům se můžete efektně bránit jen skrze dobrou pojistku. Jak ji poznáte?

Pojištění majetku je nejčastější volba

Pojišťovny nabízí 3 základní druhy pojistek. Jedná se o pojištění nemovitosti (vztahuje se výhradně na nemovité věci), pojištění domácnosti (kryje škody na věcech movitých, jako jsou nábytek, spotřebiče apod., více se o něm dozvíte zde). Nejčastěji majitelé nemovitostí sjednávaní majetkové pojištění. Jeho výhodou je široký rozsah krytí, vztahuje se na movité i nemovité věci.

II. generace boduje

Jediný problém byl v tom, že ho nešlo sjednat pro rekreační objekty. Změnu nedávno provedla pojišťovna Ergo. Představila majetkové pojištění II. generace Bezpečný domov PLUS, které si mohou sjednat i majitelé rekreačních objektů, ordinací nebo kanceláří. Klienty bylo označeno za top produkt v hodnocení na nezávislých finančních serverech. Ergo poskytuje pojištění majetku online. K vyřízení stačí vyplnit krátký online formulář, je nutné znát velikost obytné plochy v m2.

Pozor na pojistnou hodnotu!

Každý klient si sám určuje částku, na kterou si majetek pojistí. Nikdy se nesmí stát, že majetek pojistíte na více nebo méně peněz, než je jeho reálná hodnota. Pokud byste si stanovili vyšší pojistné limity, neznamená to, že dostanete také vyšší kompenzaci. Při podpojištění zase riskujete, že finanční kompenzace bude hodně nízká. Před uzavřením smlouvy si vždy důkladně pročtěte VPP pro majetkové pojištění. Je v nich jasně definováno, za jakých podmínek dojde k plnění, na jaké situace se pojistka vztahuje i to, co musíte udělat v případě škody.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *