Podle čeho vybrat barvu do místností?

Při výběru barvy, dbejte důraz na náladu místnosti. Malíři Praha se postarají o výmalbu vaší místnosti dle vašich potřeb. Fantazii se meze nekladou, a vy si dnes už můžete vybírat z velké palety barev a dekoračních stylů.

Barva do ložnice

V ložnici se chcete cítit klidně a navodit vhodnou atmosféru pro odpočinek. Nebo chcete vášnivou a dramatickou ložnici? Jemné, chladné a neutrální barvy obvykle dotvoří jemný a tichý pocit, zatímco silné barvy jsou pro dramatickou atmosféru.

Barva do obývacího pokoje

Pokud chcete, aby vás obývací pokoj vypadal společensky a povzbudivě, nebo spíše formálně a tiše? Teplé, kontrastní a na některých místech světlé barvy dodají vaší místnosti společenskou atmosféru. Oproti tomu tmavě modré a tmavě zelené barvy v kombinaci s neutrálními navodí formální atmosféru.

Barva do dětského pokoje

Chcete, aby pokoj vašeho dítěte byl aktivním místem se vzrušující energií, nebo spíše místo k odpočinku? Buďte opatrní, ať příliš nestimulujete své dítě příliš intenzivními světlými barvami. Možná to nevíte, ale spousta světlých barev mohou vést k neklidu a podrážděnosti.

Malíři pokojů Praha

Profesionální malíři pokojů vám ve spolupráci s bytovým architektem dokážou poradit nejen ve výběru barev, ale také v jejich struktuře či materiálu. Postarají se o vaše zdi od A do Z, od přípravných prací (odmaštění zdi, seškrábání staré omítky či tapety), přes samotné malování (podle vámi zvoleného materiálu a designu) až po následné práce (úklid). Pomohou vám také s manipulací nábytku, takže na vás je jen vymyslet, jaké barvy zvolíte.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.