Kočičí stromy naši tři kocouři milují

Když jsem si pořizovala svého prvního kocoura, bydlela jsem ještě se svými rodiči, kteří měli doma rovněž dva kocourky, a tak nebyla obtíž sehnat pro ně jakékoliv využití včetně pohodlí, které pro ně představovaly kočičí stromy. Když jsem se ovšem náhle osamostatnila a začala jsem žít se svým přítelem, byla potřeba pořešit spoustu věcí, které s bydlením s kocourem v domácnosti představují. Proto jsem si ze všeho nejdříve pořídila kočičí strom, který je tak bytelný, že vydrží jakékoliv dovádění našeho roztodivného Ferdy.

Kočičí stromy krásně ladí s naším interiérem

Můj partner si velmi potrpí na detailech v naší domácnosti, a tak pro něj z počátku byl velký problém smířit se s kočičím stromem v našem obývacím pokoji, kam jsem ho umístila. Když ovšem viděl, jak dokonale ladí s interiérem, ihned si ho zamiloval a sám potvrdil, že si bez něj nedokáže již představit naši domácnost a že mu v pokoji vůbec nevadí, ba naopak. Proto jsem neviděla problém v tom, že si pořídíme ještě jednoho kocourka a s ním i další kočičí strom, který se stane jeho útočištěm.

Místo na spaní i na hraní

Kočičí stromy představují pro naše kocourky nejen místo vhodné ke spánku nýbrž i místo ke hraní, které naši kocouři milují. Kočičí strom je tak jejich věrným přítelem, na kterém si dokážou hodiny hrát. Kromě jiného jim antracitový kočičí strom vynahrazuje prostor v přírodě, kde by si mohli brousit drápky. Ferda a jeho nový kamarád Čert mají každý své vyhraněné místo na svém stromě a navzájem se respektují, což na nich dokonale obdivuji.

Má dobrá kamarádka si chce rovněž pořídit svou první kočičku, která by jí dělala společnost po rozchodu s jejím přítelem, a tak mě požádala o pomoc s první výbavou pro její malý přírůstek do rodiny. Kromě kvalitního krmiva, hraček pro emoční rozvoj kočiček a dalších potřeb pro chovatele koček jsem jí doporučila i kvalitní antracitový kočičí strom, který máme právě doma. Je totiž k nezaplacení a za přijatelné peníze dokáže odvést spoustu práce.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.