Reality Plzeň, realitní společnost Parva, se řídí heslem „děláme to, co ostatní, jen to děláme lépe“. RK Plzeň dokáže vždy najít optimální řešení pro prodávající i kupující, své služby nabízí již od roku 2005. Ještě před tím se věnovala finanční oblasti v souvislosti s nemovitostmi, takže i v tomto směru se již jedná o zkušeného poskytovatele služeb.

Do portfolia realitní kanceláře v Plzni spadají veškeré nemovitosti, pochopitelně hlavně v tomto městě, ale také v okolí. Parva operuje rovněž v Rokycanech a v Kladně. A kde najdete sídlo společnosti? Je to v Plzni na Havlíčkově ulici. Pobočky pak právě v Kladně a Rokycanech. Navštivte realitní kanceláře Plzeň, pokud prodáváte dům, byt, pozemek či komerční nemovitost.

Co vše zařídí RK Parva?

Realitni kancelář Plzeň, známá jako Parva, poskytuje celou škálu služeb. Jedná se o samotné zprostředkování prodeje v realitní kanceláři Rokycany a Plzeň, koupě, ale také pronájmu. Dále se jedná o zpracování dokumentace k nemovitosti a veškerých náležitostí souvisejících s institucemi.

Vaše nemovitost bude profesionálně prezentována v médiích a zajisté také na internetu, čili bude dobře viditelná pro potenciální kupce. Pokud se rozhodnete navštívit RK Rokycany, Plzeň či Kladno, můžete se spolehnout na poradenství, které bude zcela zdarma. Postarají se o znalecké posouzení nemovitostí a také o zpracování daňového přiznání souvisejícího s prodejem či koupí nemovitosti.

Korektní jednání a jasně daná pravidla

Zárukou budoucího úspěchu při prodeji nebo naopak koupi nemovitosti, kdy si říkáte: „chci prodat byt v Plzni“, je i samotné jednání společnosti Parva. Vždy se jedná o korektní vystupování podpořené jasně danými pravidly, což platí i pro média, sociální sítě a internetové stránky různých typů.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup