Pořiďte si kvalitní vířivku na celý život

Ať kupujeme cokoliv, vždy si přejeme, abychom za své peníze dostali to nejlepší možné řešení. Aby poměr kvality, kterou získáme, byl vůči zaplacené ceně co nejvýhodnější. To se samozřejmě týká i zboží, jakým jsou vířivky. Venkovní vířivku či vnitřní vířivku člověk nekupuje na měsíc ani na rok. Jedná se o dlouhodobou investici, od které očekává, že se mu vyplatí.

Od venkovní vířivky, stejně jako od vířivé vany vnitřní, očekáváme kvalitu, bezporuchovost, co nejdelší záruku a samozřejmě také kvalitní servis. Pouze společnost, která toto vše dokáže zajistit, včetně servisu vířivých van, se vyplatí oslovit.

Prodloužená záruka

Hlavní ideologií značky Canadian SPA International® je mít naprostou jistotu týkající se kvality vířivek a Swim Spa. Proto si může dovolit poskytovat záruku nad rámec zákonné povinnosti. Tak například u vířivých van, vířivek a Swim Spa poskytuje tato společnost

  • na nejkvalitnější monolitický skelet Lucité® acrylic s nejmodernější patentovanou povrchovou úpravou Microban® desetiletou záruku;
  • na špičkovou hlavní řídící jednotku s ovládacím panelem od amerického výrobce Balboa Water Group záruku šestiletou.

Důležité je také to, že ať už by se přihodilo cokoliv v pozáručním období, servis vířivek a servis vířivých van je stále k dispozici.

Co je jinde nadstandardem …

Canadian-spa.cz si zakládá na tom, že to, co jiní prodejci považují za nadstandard, ona považuje za obyčejný standard. Proto se také můžete těšit na rychlý servisní zásah do 48 hodin po objevení se závady a znemožnění chodu vaší vířivky. I v případě, že budete potřebovat pomoc při montáži, že se předem budete chtít poradit s bytovým architektem, vždy tuto možnost budete mít. Vsaďte na luxusní vířivky, vířivou vanu a naprosto dokonalý vířivky servis, který vám společnost canadian-spa.cz nabízí.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.