Tři zajímavé obrazy, kterými si můžete ozdobit své zdi

Prázdné zdi v domě nevypovídají o ničem dobrém. Vypovídají zejména o tom, že domácnost je nezařízená, že je neútulná a na první dojem působí velmi nepříjemně. V současné době však existuje hned několik možností, jak zdi vyplnit. Mnozí lidé volí klasické poličky, jiní lidé však preferují obrazy, které jsou nestárnoucím bytovým doplňkem, který je stále moderní. Samozřejmě obrazy, které byly moderní před patnácti lety, nejsou moderní nyní, proto si pojďme říct tři aktuálně moderní obrazy, které jsou nejen zajímavé, ale které také perfektně vyplní prázdné zdi.

Všechny zmíněné zajímavé obrazy jsou vícedílné, což znamená, že se skládají z více dílů. Nejčastěji se pořizují v provedení třídílném nebo čtyřdílném, ale najde se také provedení sedmidílné nebo pětidílné. Takové obrazy pak snadno a vkusně vyplní i sebevíc prázdnou zeď.

1) Abstraktní vícedílné obrazy

Hledáte obrazy, které nejsou všední, ale které vkusně oživí jakoukoli místnost? Pokud ano, je třeba sáhnout po abstraktních obrazech, které jsou svým vzhledem velmi poutavé. Nehodí se však do všech místností, jelikož člověka zaujmou na tolik, že mnohdy mu nedají ani spát. Raději tedy volte abstraktní obrazy jen do místností, kde netoužíte po klidu a relaxaci.

2) Obrazy s hodinami

Velmi zajímavým obrazem jsou vícedílné obrazy s hodinami na zeď, které se zásadně věší na zdi kuchyně nebo jídelny. Nahrazují totiž funkci klasických hodin, proto jsou jedinečné a výjimečné. Jejich provedení jsou různá – nesou motiv květin, ale také abstrakci či případně města.

3) Obrazy krajiny

Uklidňujícím dojmem působí obrazy na stěnu s motivem krajiny. Takové obrazy na plátně jsou skutečně nádherné, jsou moderní a na rozdíl od abstraktních obrazů se hodí do každé místnosti domu. Obrazy krajiny je také možné zakoupit v mnoha dílech, je na každém, kolik dílů zvolí. Vždy se rozhodujte dle velikosti prázdné zdi.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.