Praha je městem budoucnosti, pracovní možnosti lákají k bydlení

Věci, které se odehrávají ve velkých městech Evropy, nelze ani v nejmenším srovnávat s životem v menších okresních centrech. Je to i osudem Prahy, naší metropole, která je rok od roku modernější a přitažlivější. Zaslouží si svou šanci, už jen proto, že může jen růst – a nabízí tolik pracovních nabídek jako snad žádný jiný český region, už vůbec pak nemluvě o finančním ohodnocení práce samotné. Co vás čeká například na Žižkově?

Třetí městskou část Prahy čeká velký rozkvět

Praha 3 aneb mimo jiné Horní Žižkov v celé své kráse. Dříve chudinská čtvrť, dnes už prosperující místo, které má před sebou výbornou budoucnost. Obchodní centrum nabídne práci, ale také možnosti nákupů pro všechny zdejší rezidenty – což jsou dva velmi důležité faktory, lákající k trvalému nastěhování se. Nové byty Praha 3 jsou stále k mání, ulice Malešická doslova září novotou!

studio bydleni.cz navackove cz 01

Přitom v blízkém okolí nechybí hned několik parků, jako jsou například Židovské pece, takže o uklidňující zeleň nouze rozhodně nebude. Stejně jako o několik bankomatů, kaváren a restaurací, ale také škol pro vaše děti, čajoven a benzínových pump. Zkrátka a dobře vše, co potřebujeme pro svůj každodenní život, že?

Stačí vám malý byt nebo plánujete rodinu?

Pokud jde o kulturu, také si přijdete na své – Olšanské hřbitovy jsou jen pár kroků, alespoň zvenčí pak můžete obdivovat i nedalekou vilu, kterou obýval kdysi i sám Karel Čapek. V každém případě, je třeba dodat, že prodej bytů v Praze na Žižkově pomalu vrcholí, ale k dispozici je pro výběr stále ještě dost alternativ.

studio bydleni.cz navackove cz 02

Chcete jednopokojový byt pro sebe nebo naopak pětipokojový pro trochu širší rodinný kruh? Společně pak můžete zajít třeba do kina Aero, které je už v regionu opravdovou legendou a znají jej i mnozí mimopražští.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.