Astella – kvalitní zubní péčí k zářivému úsměvu

Chcete své okolí oslňovat svým zářivým úsměvem? Navštivte zubní ordinaci Astella v Praze, nechte obavy stranou a vyzkoušejte nejmodernějšími světové postupy, díky kterým dosáhnete těch nejlepších výsledků při efektivním, šetrném a bezbolestném ošetření vašeho chrupu. Důraz je kladen i na informovanost každého klienta.

Zubní ordinace Astella s.r.o.

Zubní ordinace Astella s.r.o. v Praze používá nejmodernější postupy odpovídající světovým trendům, díky kterým dosahuje nejlepších výsledků při vysoce efektivním, šetrném a bezbolestném ošetření zubů. Zdejší stomatologové se specializují i na zubní implantáty. Svěřte se do péče zubařů v zubní ordinaci Astella v Praze a klidně se uvolněte.

Získejte informace

V zubní ordinaci vám zdejší stomatologové trpělivě a srozumitelně poskytnou všechny potřebné informace, zubař vám vše vysvětlí a nabídne nejlepší postup léčby individuálně stanovený na míru. Dobře informovaný klient se může stát spokojeným pacientem. Staňte se spokojeným klientem zubní ordinace a užijte si zářivý úsměv. Zubní ordinace má smluvní vztahy s vybranými zdravotními pojišťovnami VZP, VOZP, OZP, ČPZP, ZPŠ i ZPMV.

Dentální hygiena Praha

Dentální hygiena je samostatný obor, který je velkým přínosem pro moderní stomatologickou ordinaci. Díky dentální hygieně se může stomatolog plně věnovat své odborné specializaci. Odstranění zubního kamene a plaku provádí dentální hygienistka, která vás zbaví projevů zánětu dásní a naučí vás pečovat o zuby.

Profesní ošetření dentální hygienistkou

I zdánlivě čisté a zdravé zuby potřebují alespoň jednou za čas důkladně profesionálně vyčistit. Používáme je denně, a proto si tuto péči alespoň jednou za půl roku zaslouží. Odstranění pigmentací způsobených pitím kávy, čaje, coca-coly či kouřením udělá váš úsměv mnohem zářivější. Chcete-li mít zuby dlouhodobě zdravé a krásné, berte dentální hygienu jako běžnou součást péče o zuby.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.