Koupelnová zrcadla – nepodceňujte jejich výběr a jděte na to chytře

Zrcadlo v koupelně nesmí chybět. Patří k základnímu vybavení každé koupelny a nejen, že se v něm vidíme a můžeme doladit své nedostatky na kráse, má i daleko větší opodstatnění. Vybírejte proto koupelnová zrcadla chytře.

Funkce zrcadla v koupelně

Koupelnová zrcadla mají daleko větší význam, než by se na první pohled mohlo zdát. Jeho nejdůležitější úlohou je bezesporu odraz obrazu. Díky zrcadlu můžeme denně kontrolovat svůj vzhled, to, jak vypadáme ve vybraném oblečení a ladit případné nedostatky. To by bez zrcadla šlo jen velmi těžko. Bez koupelnového zrcadla bychom si zkrátka neuměli ani život představit.

Ovšem jeho funkce je i jiná. Při promyšleném umístnění světel můžete celou koupelnu ozářit díky úsporným žárovkám. Zrcadlo totiž umí dopravit světlo i do míst, při jejichž osvětlení byste jinak potřebovali další zdroje světla. Díky zrcadlu také můžete opticky výrazně zvětšit prostor, což oceníte hlavně v menších koupelnách. Prostor už nebude vypadat tolik stísněný.

Jaké vybrat?

Jednoduchá zrcadla se nejvíce hodí do malých koupelen. Malý a na první pohled stísněný prostor opticky hodně zvětší. Hodí se i pro ty, kteří preferují minimalistický styl. Jednoduché zrcadlo nijak nenaruší vzhled koupelny a stane se nenápadným a spolehlivým společníkem, ale i plnohodnotným designovým doplňkem. Můžete ho zasadit přímo do obložení, tak naprosto dokonale splyne s prostorem.

Zrcadlové skříňky nabídnou užitečný prostor navíc

Velmi oblíbené jsou zrcadlové skříňky, díky kterým získáte i praktický prostor navíc ve své koupelně. Pokud ve své koupelně musíte hodně šetřit místem, lépe si vybrat nemůžete. Zrcadlová skříňka plní dvě funkce najednou a úložný prostor navíc se hodí. Vybírat pak můžete hned z několika typů. Klasicky otevírající se skříňku, posuvnou zrcadlovou skříňku, zrcadlo a skříňka tvořící jeden celek, kdy zrcadlo není součástí dvířek. Vybrat si také můžete skříňku s praktickým osvětlením nebo bez něj.

Tak už víte, které zrcadlo do své koupelny si zvolíte vy?


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *