Objednejte si zdravotnické skříně nebo třeba kovové kartotéky

Je vaším snem vlastnit archivační zdravotnickou skříň, která by dokázala pojmout až 144 kusů pořadačů? Sníte o zdravotnických stolech opatřených ABS hranou s tloušťkou desky 25 mm? Přestaňte snít! Raději učiňte objednávku na zdravotnický nábytek včetně stolů a zdravotnických skříní a židlí. Navíc se můžete těšit na zdravotnický nábytek dodaný ve smontovaném stavu (tedy právě kromě již zmíněných stolů, židlí a zdravotnických skříní).

Vidíte? Je to vlastně velmi jednoduché. Stačí udělat objednávku na acinterier.cz. a zdravotnický nábytek, který si objednáte a který záhy dorazí, tak budete mít prakticky připraven rovnou k použití. Neváhejte a vybavte zdravotnickým nábytkem také sanatoria a zdravotnické ubytovny.

Rok 2020 – ideální rok pro vznik domácích kanceláří

Rok 2020 se zapíše do historie jako rok koronavirové epidemie. Mnohé z nás přiměl k vytvoření domácí kanceláře. Možná jste zjistili, že pokud má člověk doma dostatek místa, může být taková domácí kancelář vybavená kancelářským nábytkem efektivnějším místem pro klidnou a pohodovou práci, než kancelář, kam jste donedávna docházeli. Ke zřízení domácí kanceláře vybavené kancelářským stolem a kvalitní kancelářskou židlí dokonce nepotřebujete ani zvláštní místnost. Stačí si vytvořit klidný pracovní kout. Pokud to bude kout v pravém slova smyslu, bude se do něj perfektně hodit rohový psací stůl, který svým vybavením dokáže zčásti nahradit i kancelářskou skříň. Má totiž většinou dostatečné množství úložného prostoru.

Nechtěná školní pauza dává prostor pro výměnu starého školního nábytku

Prázdné třídy, šatny a školní jídelny přímo nabádají k výměně staršího školního nábytku za školní nábytek nový. Nakupujte v e-shopu acinterier.cz, specialisty v distribuci školního nábytku, a můžete se těšit na dopravu zdarma.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.