Stavba krbu je pod dohledem profesionálů hračkou

I víceméně zruční domácí kutilové leckdy stojí před úkolem, který je nad jejich možnosti a musí se odehrávat pod dohledem odborníků. Elektrické rozvody, voda, ale i tepelné zdroje s komínovou soustavou nelze stavět a tvořit halabala. Laické řešení by mohlo mít fatální následky. Stavba krbu s výměníkem i bez i s následným napojením na topné a komínové soustavy je hračkou v momentě, kdy se sestavení a následná revize odehrávají zcela v režii specialistů.

Nečekejte se stavbou krbu na poslední chvíli

Podzimní sychravé a chladné večery na sebe nenechaly dlouho čekat a my všichni, kdo s nostalgií vzpomínáme na krásné slunečné léto, bychom si jej ještě na chvíli rádi prodloužili. Není třeba se brzy navečer chumlat do vyhřátých postelí a duchen, můžeme si zpříjemnit zkracující se dny příjemným posezením u krbu. Stavba krbu je přitom tak jednoduchá. Dispoziční proporce místnosti a bezpečné odvedení kouře z interiéru jsou prvními důležitými aspekty, podle nichž se krb, krbová vložka či krbová kamna vybírají. Zájemci o kompletní krbovou soustavu si mohou vybrat anebo si nechat poradit, jak objemný krb by do konkrétní místnosti stačil, případně jaká tělesa se dají přikoupit tak, aby krb s výměníkem či bez problémů dokázat pohodlně vytopit i další místnosti. Podstatné rovněž je, aby typ krbu korespondoval s designem dané místnosti.

Stavba krbu pod dohledem odborníků začíná tedy výběrem konkrétního produktu. Následně se vytvoří 3D vizualizace pro co nejpodrobnější vidění detailů ze všech stran. Hrubá cenová kalkulace je zákazníkovi nabídnuta pochopitelně na samém počátku včetně přibližného časového harmonogramu, kterým nebude nikterak rušen chod domácnosti a podobně. Je třeba zdůraznit, že pro stavbu krbu jsou používány pouze certifikované kamnářské materie – izolační desky, tmely, omítky, lepidla a další, aby se preventivně předešlo možným negativním dopadům topení v otevřeném ohni. Kdo přemýšlí nad ekologickým vytápěním, a ne pouze nad pěkným vizuálním efektem ohniště v místnosti, může se poradit s odborníky, kteří dovedou vymyslet nejideálnější a nejpraktičtější řešení topení v bytě, domě či na chalupě, a to například i s ohřevem teplé vody.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.