Jak zajistit profesionální úklid ve své domácnosti či firmě?

Pod pojmem úklidu již dávno nespatřujeme běžné zametání koštětem a vytírání s využitím kýblu vody. Moderní doba totiž přinesla s sebou daleko větší nároky na úklid a také technologický rozvoj uklízecí techniky. Málokterá domácnost, kancelář, škola nebo firma se tak obejde bez profesionální uklízecí techniky, která zajistí úklid v nejvyšší kvalitě.

Snadné uklízení podlah

Pro čištění PVC, laminátu či klasických parket vám nejlépe poslouží leštiče podlah Karcher, které zajistí vysoký lesk podlahy. Jejich předností je trojúhelníková hlava, která se dostane i do špatně dostupných míst a také snadná manipulace.  Při uklízení podlah lze také využít vysokého tlaku vody nebo páry. Příkladem této techniky jsou především vysokotlaké čističe Karcher (vapky) a parní čističe a vysavače Karcher, které poslouží pro čištění podlah, ale i koberců a dalších povrchů.

Profesionální mytí oken

Ruční mytí oken patří v dnešní době již mezi zastaralou techniku, která je navíc velice pomalá a mnohdy také neúčinná, jelikož zanechává na oknech šmouhy. Nehledě na to, že ruční mytí stovek oken v kancelářských či školských budovách si dnes dokáže málokdo představit. Naštěstí moderní technika přinesla řešení, využít můžete vysavač na okna Karcher, který disponuje bateriovým pohonem. Vysavač Karcher zvládne umýt kolem 30 oken na jeden zátah.

Žehlící stanice se širokým využitím

Spatřujete v žehlení vždy namáhavou a nudnou práci, která trvá věčnost? V tom případě se stane vaším neocenitelným pomocníkem parní žehlící stanice Karcher. Tato žehlící stanice vám nabídne snadnější a rychlejší žehlení, při němž strávíte až o 50 % méně času oproti klasickému žehlení. Avšak žehlící stanici využijete i při čištění různých povrchů, například poslouží k čištění dlaždic, varné desky, digestoře atd.

Tuto i další profesionální uklízecí techniku Karcher a Bosch si můžete zakoupit v internetovém obchodě profinaradi.com.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *