Plastová okna uspoří vaše finance

Moderní a konstrukčně dokonale propracované architektonické prvky vám mohou přinést úsporu za provoz domácnosti. Jiné pohodu a možnost relaxace.

Plastová okna uspoří náklady, pergola dodá pohodu

Díky některým moderním systémům a konstrukčním řešením můžete uspořit mnoho nákladů na provoz objektu. Platí to pochopitelně jak u rodinných domů, tak i u průmyslových budov. Jednou z možností jsou i plastová okna.

  • Podle odborníků je možné s jejich pomocí ušetřit až 20 % výdajů na energie.

Kromě toho jsou tato moderní okna vysoce odolná vůči povětrnostním podmínkám i proti prachu a hluku. Uvítáte i nenáročnou údržbu a snadnou manipulaci. Plastová okna také přinášejí do místnosti dostatek světla.

  • Plastová okna jsou koncipována tak, aby bylo možné opatřit je automatickým větracím systémem GECCO 3.
  • Tím pádem si zajistíte v místnosti klimatickou pohodu s vyrovnanou vzdušní vlhkostí s ohledem na teplotu.
  • Systém větrání pracuje pomocí malé klapky, díky které je umožněna průběžná výměna vzduchu i bez nepříjemného vedlejšího efektu, kterým je průvan.
  • Eliminuje se tak i riziko vzniku plísní a jiných nežádoucích organismů.

Pergoly – oázy klidu a pohody

Nejen za slunečních dnů uvítáme posezení na zdravém vzduchu. Je ale zapotřebí mít vhodné zastřešení, které by nás ochránilo před náhlou letní přeháňkou. Vhodným doplňkem každé zahrady bude tedy pergola. Pod ní na nás nebude působit ani přímé slunce. Možností ve výběru konstrukčních řešení i použitého materiálu je celá řada a je tedy možné vybrat si to pravé přesně do daného prostředí.

  • Pokud máte v úmyslu pořídit si zastřešení pro celoroční využití, pak je ideálním řešením terasový pavilon s lamelami nebo shrnovací markýzou.

Terasové systémy zastřešení jsou ale daleko rozmanitější.

  • terasová markýza s elektropohonem
  • střešní prosklený systém
  • multifunkční terasové zastřešení.

Jestliže vaše nemovitost nedisponuje terasou, můžete zvolit samostatně stojící pergolu, pro jejíž umístění si zvolíte přesně to pravé místo na své zahradě. Zahradní pergoly jsou zkrátka skvělým místem pro vaši relaxaci.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *