Demineralizovaná voda pro čistá okna i žaluzie

Demineralizovaná voda se hodí pro mytí oken, žaluzií, fotovoltaických panelů i fasád. Proč? Protože je to efektivnější, rychlejší a ekologičtější. Opravdu. Jelikož se jedná o vodu fyzikálně zbavenou všech minerálů, nevzniká při jejím používání vodní kámen. Vyčištěné povrchy není třeba sušit, a přesto nevznikají šmouhy a skvrny. Není potřeba používat agresivní chemické přípravky. Nejen, že šetříte lak a rámy, ale vyčištěné povrchy nemusíte dále oplachovat. Spotřebujete tak mnohem méně vody.

Jedinečný přístroj na výrobu demineralizované vody

Společnost SAUBERPRO Cleaning zajišťuje jak klasické mytí oken stěrkou a rozmývákem, tak mytí oken demineralizovanou vodou. A nejen oken, také venkovních žaluzií a fasády. Demineralizovanou vodu připraví přímo na místě. Vyvinuli totiž přístroj REVO SP7, který reverzní osmózou vyrobí vodu demineralizovanou a je přiváděna rovnou do kartáčů a aplikována přímo na znečištěné povrchy. Disponují nejen tímto přístrojem, ale vyvinuli i speciální teleskopické karbonové tyče, díky nimž dosáhnou na znečištěné plochy až ve výšce třetího patra. A to bez použití horolezců, plošin a lešení.

Profesionální mytí oken a venkovních žaluzií

Při mytí venkovních žaluzií je samozřejmostí i umytí oken. Nechte tuto práci na profesionálech. Mezi ně SAUBERPRO Cleaning bezesporu patří. Ušetříte svůj čas a výsledek bude stát za to. Ať už potřebujete jednorázové mytí nebo mytí pravidelné. Ať už se jedná o byt, dům, bytový dům i výškovou budovu. U vysokých budov a při špatně dostupných plochách využívají profesionální horolezce. Pokud se staráte kompletně o budovu, mohou vám spolu s okny umýt i fasádu. Ani lak rámů ani omítka se zbytečně nenarušují agresivními čistícími prostředky. Mytí demineralizovanou vodou je velmi šetrné.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *