Hliníková okna vs okna plastová: Která jsou lepší?

Debata o hliníkových oknech a plastových oknech je mnohem složitější, než jednoduché tvrzení, že jedny jsou lepší než druhé.

Hliníková okna

Hliníková okna jsou o něco dražší, ale vydrží věky. Jsou proto dobrou dlouhodobou investicí. Z hlediska designu jsou hliníková okna moderní a stylová, s elegantními profily a pohledovými liniemi. Nejlépe hodí do moderních domácností moderních, elegantních domů. Takové domy mohou s hliníkovými okny vypadat naprosto úžasně.

Plastová okna

Cenově dostupná plastová okna jsou velmi stylová a – díky pokroku v technologii plastů – nyní přicházejí v různých barvách. (Ostatně, to hliníková okna také.) Jejich jemný vzhled je ideální i pro starší nemovitosti (i s venkovský styl) a památkově chráněné nemovitosti.

Plast i hliník jsou, jak již bylo řečeno, k dispozici v široké škále barev, což dává větší flexibilitu při snaze dosáhnout celkových designových ambicí bez ohledu na to, jaký materiál nejlépe vyhovuje vašemu domovu.

Která okna jsou nejlepší právě pro vás?

Ve skutečnosti mají plastová okna a hliníková okna podobné výhody – zejména pokud jde o tepelnou účinnost, údržbu a bezpečnost. Zde jsou tři hlavní faktory, které byste měli zvážit před rozhodnutím, zda upřednostníte hliníková okna nebo plastová okna (plastová okna Brno, plastová okna Praha, plastová okna Jihlava):

  • osobní preference,
  • styl nemovitosti a věk,
  • rozpočet.

Nechte si poradit

Realita je taková, že neexistuje žádná „správná“ odpověď na to, zda jsou lepší plastová okna nebo hliníková okna. Než se tedy rozhodnete pro materiál (plastová okna vs hliníková okna), může mít smysl získat bezplatnou cenovou nabídku od společnosti plastikov.cz (výroba plastových oken),výroba hliníkových oken) pro oba styly. Pomůže vám zjistit a rozhodnout se, který materiál – plast či hliník – bude pro vaši nemovitost (a rozpočet) vhodnější.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.