Jak upevnit truhlík? Možností je spousta

Chcete si truhlík s květinami vystavit na parapetu? Máme pro vás několik tipů, jak toho můžete snadno dosáhnout. Najdete je v tomto článku.

Upevnit truhlík na parapet můžete i bez zbytečného vrtání. Postup přitom není vůbec složitý. V následujících řádcích vám proto přinášíme návod na to, jak truhlíky kvalitně připevnit i na vašem parapetu.

Upevnění svépomocí

Háky na květináče jsou naprosto dokonalou pomůckou pro připevnění. Háky na květináče ale v některých případech vůbec nebudete potřebovat. Bez větších nákladů si totiž můžete vaše truhlíky připevnit s tím, co se s největší pravděpodobností povaluje ve vaší domácnosti.

Truhlík můžete například přivázat vlascem k oknu. V některých obchodech navíc můžete pořídit speciální kus plastu s malým očkem, který přilepíte na okno. Tímto způsobem protáhnete a zpevníte vlasec. Další možností je zatížit truhlík kamenem nebo jiným těžkým předmětem. Květináč případně můžete k parapetu napevno přilepit. Připravte se ale na to, že jej pak budete dostávat pryč jen velice často.

Je lepší možnost?

Ještě lepší variantou jsou ale háky na květináče. U nich sice bude potřeba navrtat díru, na druhou stranu vám ale nabídnou velice silnou oporu. Některé háky na květináče je ale možné také přilepit. Dbejte ale na to, aby bylo lepidlo dostatečně pevné. A ještě před tím, než truhlík vůbec umístíte na přilepené háky, pečlivě je otestujte. Přilepené háky totiž nebudou tak pevné a stabilní. Mohou se dokonce časem utrhnout, což by především v panelových domech nebo domech umístěných přímo u chodníku mohlo způsobit velký problém.

Dobrou variantou je také držák truhlíku. Jde vlastně o šroubovací tyč, která se používá především v koupelně. S trochou fantazie ji ale můžete použít i pro upevnění vašeho květináče. Druhou možností je pak upevnění truhlíku s pomocí dvoudílně tyče. Mezi ně se umístí rozpěra, která navíc vypadá velice dobře. Splní tak nejen svůj účel, tedy zabránit pádu vašeho truhlíku, ale také nabídne estetickou doložku.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.