Evertile- tašky s kamenným granulátem pro moderní střechu

Na stránkách Evertile.cz si můžete prohlédnout vysoce moderní produkty v podobě střešní krytiny, která nikdy nezklame. Jedná se o střešní krytinu Evertile, vhodnou v podstatě pro všechny typy střech. Nároční zákazníci si přijdou na své a mohou si vybrat tuto krytinu v barevném provedení, které je pro střechu ideální. Trochu více si tento typ střešní krytiny přibližme.

Speciální povrch

Evertile je taška s kamenným granulátem, která působí vysoce elegantně a má čistý přírodní vzhled. Působí dojmem vysoké pevnosti a není to zdaleka jen dojem. K tomu si přidejte naprostou technickou dokonalost a dostanete plechovou střešní krytinu, která bude odolávat všech nástrahám klimatu, a to velice dlouho. Kamenný granulát je přírodní a pokrývá povrch těchto pěkných tašek. Dokážou například skvěle tlumit dešťové kapky a zvyšují odolnost vůči různým nástrahám.

Montáž tašek Evertile

Montáž je takzvaně neviditelná, to znamená, že nejsou vidět žádné šroubky, hřeby a podobně. Jako jediný producent dodává Evertile také standardní nerez šroubohřebíky, s nimiž ještě více prodloužíte délku životnosti této sofistikované montáže. Také následná demontáž střešní tašky je velmi snadná.

 Lehkost a další výhody

Lehká střešní krytina Evertile se naprosto dokonale hodí i do nejtěžších zimních podmínek a vydrží vám tak několik desítek let, aniž byste museli provádět náročné zásahy. Dlouhá životnost je otestována mnoha zákazníky z celého světa, tyto lehké střešní krytiny zažívají obrovskou oblibu ve Skandinávii, ale také třeba v Rusku nebo USA. To jen dokazuje, že se hodí do každého prostředí.

Vývoj a inovace

Střešní krytina plechová, kterou můžete hledat pod označením Evertile určitě stojí za to, zvýší váš životní standard. Díky neustávajícímu vývoji a inovacím si dnes můžete vybrat z mnoha řad střešních plechových krytin Evertile. Například se jedná o tyto produktové řady:

  • EVOQ
  • CUBIC SAND
  • QUADRIC

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *