Bydlet na Žižkově je splněným snem mladé generace

Místo, na které se budou všichni rádi vracet. Zázemí, s nímž můžeme počítat a díky němuž si užijeme všechno, co nám život právě nabízí. Výběr bydlení je mimořádně důležitý, místo, které si zvolíme, nás bude provázet dlouhé roky, pokud ne přímo celý život.

Zasnili jste se někdy nad tím, jaké by to bylo žít v prostředí pražského Žižkova? Dnes už nemusí jít jen o sen, který se nad ránem rozplyne, právě naopak! Stačí si jen rozmyslet, jestli vám vyhovuje garsonka, případně dáte přednost tří, čtyř nebo i pětipokojovému bytu. Moderní bydlení je totiž opravdu nadosah…

Ideální prostředí pro založení rodiny

Zajímavé možnosti, které nabízí nové byty Praha 3, nepřináší žádné další české město. Při vší úctě k sídlům okresního nebo krajského formátu, je to z našich měst hlavně Praha, která v sobě nese duši klasického západoevropského velkoměsta. Samozřejmě se vším, co k tomu patří – a sice symbiózou zelených ploch a výborné občanské vybavenosti nebo propojení rychlé MHD do všech klíčových lokalit a zázemí pro sport a volný čas. Kdo by potom odolal takovému vábení? K mání jsou stále byty 1+kk, vhodné pro páry, které si na děti dávají čas, ale například také varianta 5+kk, kde už se jistě s potomstvem počítá v nejbližší době.

studio bydleni.cz byty u parku 01

Školy, školky a zázemí pro sport

Rodiny s dětmi se tu budou cítit dobře. Byty na pražském Žižkově totiž přináší nejen promyšlené a moderní bydlení, ale také možnosti nejen pro středoškolské a vysokoškolské studium. Vaše děti to totiž mohou mít do školy opravdu blízko. Tím více prostoru pak zákonitě zbyde na koníčky nebo učení se, případně také pro sport. Doslova jen pár kroků budou mít sportovní areál. Parukářka, Kaizlovy sady nebo Židovské pece, to je pak jen několik zastávek plných zeleně, kterých na Žižkově čeká ještě mnohem více. Přidáte se?


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.