Fotopast FOXcam Unka vás překvapí našlápnutou výbavou i příznivou cenou

Hledáte ideální fotopast pro sledování zvěře nebo monitoring vašeho majetku? Jednu z možností symbolizuje poměrně nová FOXcam Unka. Co všechno nabízí?

Příznivá cena

Velkou předností fotopasti FOXcam Unka je její příznivá cena. I přes svůj perfektní výkon a jednoduché ovládání je totiž její cena velmi příjemná a seženete ji do 3 000 Kč včetně DPH.

Skvělý výkon, malá konstrukce

Oproti mnohým konkurenčním produktům toho FOXcam Unka nabízí spoustu navíc. Těšit se například můžete na její velmi malou konstrukci (rozměry činí pouze 12,5×9×5,5 cm). Na první pohled vás zaujme svou velkou LCD obrazovkou s úhlopříčkou 2,4”. 

Nastavení fotopasti je naprosto jednoduché a jistě vás potěší, že celé menu je v češtině. Fotopast se napájí pomocí 8 AA baterií. Zařízení vytváří velmi kvalitní záznamy a podporuje vložení SD karty až do 256 GB. 

Kdy lze tuto fotopast využít?

FOXcam Unka můžete použít na nejrůznější typy nasazení. To znamená, že můžete fotopast využít například na monitoring zvěře na krmelišti, sledování zvěře na ochozech, nebo třeba na sledování vašeho majetku.

Zejména při sledování zvěře na ochozech přitom oceníte rychlou dobu spouště 0,25 sekundy. U fotopasti si dále zamilujete velmi malou konstrukci a dlouhou výdrž baterie. 

Více informací ze světa fotopastí najdete na www.eshop-fotopasti.cz.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.