Solární zavlažování, filtrace nebo vodotrysk dokážou zjednodušit práci na zahradě

Také se vám zdá, že vaše spotřeba vody v parném létě se neúměrně zvyšuje? Máte-li zahradu, tak je to celkem pochopitelné, protože ta se bez vody nedá provozovat. Rostliny a stromy ji ke svému životu potřebují. Rodinný rozpočet však lze výrazně ušetřit používáním dešťové vody, kterou chytáte do připravených plastových rezervoárů, sudů a nádob. Finance pomůže uspořit také solární zavlažování, solární vodotrysk nebo solární filtrace.

Jednoduché solární zavlažování

Chloubou každého zahrádkáře jsou jeho vlastní výpěstky. Není nad to, když se urodí spousta jahod, malin či jablek, nebo v květináčích dělají radost okrasné rostliny a jejich plné a barevné květy. Možná vás však také přestalo bavit zalévat zahradu pomocí konve, kterou musíte nosit v ruce. Peníze za vodu sice ušetříte, ale co mají říkat vaše záda, které pod náporem konve plné vody úpí. A přitom existuje elegantní řešení – solární zavlažování, které zjednoduší proces zalévání. Vlastně bude úplně stačit, když se posadíte na terasu a zavlažování necháte pracovat za sebe. Energii si bere ze slunce, a ta je zadarmo.

Solární vodotrysk zpestří jezírko na zahradě

Máte rádi různé drobnůstky, které zpříjemní prostředí, v němž žijete? Pak možná stojí za to uvažovat nad koupí něčeho, co dodá vašemu zahradnímu jezírku na originalitě. Solární vodotrysk si určitě oblíbí hlavně vaše děti, kterým udělá velkou radost. Výkonný solární modul si vystačí s energií, kterou mu dodají sluneční paprsky. Do zásobního akumulátoru si ji bohužel nemůžete uložit, takže toto zařízení pracuje pouze tehdy, když svítí slunce. Což ale v létě není zase tak málo často, když to současné se vyznačuje tropickými teplotami a ostrými slunečními paprsky.

Solární filtrace je ekologické řešení

Někdo má zahradu k tomu, aby na ní pěstoval ovoce a zeleninu, jiný si raději odpočine pohledem na zahradní jezírko. To vytváří velmi pohodovou atmosféru a zároveň je v centru pozornosti hlavně ptáků a hmyzu, který poskytuje možnost se osvěžit vodou. Život a cvrkot této drobotiny je právě to, co potřebuje vaše unavená psychika. Aby voda v jezírku měla tu správnou biologickou rovnováhu, potřebuje mít filtrování. Solární filtrace je ideálním řešením pro každého, kdo myslí ekonomicky a ekologicky zároveň.

Až se vás léto zeptá, co jste dělali v zimě, vy budete moci s klidem odpovědět, že jste se připravovali na nadcházející sezonu nákupem produktů na solární pohon.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *