Zahraniční turisté v Praze si mohou oblíbit i vaši nemovitost

Máte byt v našem hlavním městě, nenašli jste dosud stabilního a spolehlivého nájemce, který by přinášel pravidelný příjem do vaší rodinné pokladny? Možná je třeba změnit pohled na věc a místo dlouhodobého pronájmu nabízet raději ten krátkodobý.

Zahraniční návštěvníci z něj mají velkou radost, umožní jim totiž ubytování v hotelovém stylu za nehotelovou cenu, která je někdy opravdu přemrštěná.  Když pak najdou dobrý poměr výkonu a ceny, možná se budou rádi vracet, minimálně zanechají dobré hodnocení – a právě tak se o vašem ubytování mohou dozvědět i další.

Přenechejte správu své nemovitosti zkušeným

Starat se o předávání klíčů, úklid, drobné opravy a závady, vše pečlivě kontrolovat, aby nic nechybělo, doplňovat hygienické potřeby a další maličkosti, co někdy zaberou spoustu času. Tak přesně tohle nemusíte, protože je tu správa AirBnb v Praze, jež zastane vše důležité a postará se, aby vaše nemovitost nebyla nikdy opuštěná.

Vyšší zisk, než kdybyste se o krátkodobý pronájem starali na vlastní pěst a také prakticky žádná práce – to je už kombinace, která se určitě neodmítá!

Zajímavý příjem jen z turistického ruchu

Byla by škoda nevyužít potenciál, který má byt – snad kdekoliv v rámci Prahy. Také proto, že ceny za správu Airbnb znáte dopředu, a i po odečtení provize za veškeré služby zůstává každý měsíc v průměru velmi slušná částka. Samozřejmostí je profesionální inzerát s kvalitními fotografiemi, protože vzhled v tomto případě opravdu prodává!

Čisté a útulné prostředí hosty přiměje dát nejvyšší možné hodnocení a pak už se jen povezete na vlně popularity. Vypadá to až moc pohádkově? Není přeci žádný důvod nedůvěřovat zkušeným odborníkům!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.