Umělý živý plot nám ušetřil spoustu starostí

V našem domě řešíme od chvíle, kdy jsme se do něj nastěhovali nejednu pohromu. Nejdříve to byl ucpaný odpad, poté protékající střešní okna a v neposlední řadě také zaběhnutý pes na naší zahradě, který se k nám jednoduše prokousal přes plot našeho souseda. Ještě štěstí, že na zahradě nebyly naše děti, které by mohl zaběhnutý pes ohrozit. Tudíž jsem si řekla, že je třeba začít konat. Napadlo mě tedy, že bych si na zahradu mohla pořídit umělý živý plot, který by byl vyroben z panelů. Je pevný, dobře vypadá a žádný pes se skrze něj rozhodně nedostane. Soused totiž i přes tento incident odmítal svůj plot lépe zabezpečit a podobným aférám tak udělat přítrž. Věřme tedy, že to bylo moudré rozhodnutí.

Umělý živý plot je úžasný

Musím se pochválit, že bylo velmi rozumné pořídit si umělý živý plot. Je skutečně velmi praktický a mimo jiné také dokonale vypadá. Náš soused nám již nevidí přes plot, toulavého psa jsem na zahradě doposud také nespatřila a zahrada vypadá velmi vkusně a upraveně. Než by mi vyrostl živý plot anebo než bych na zahradu natahovala stínící síť, využila jsem této skvostné „dekorace“, která odolá větru, dešti i sluncem zalitým dnům. Pochválil mě i můj manžel, který byl po celou dobu instalace plotu na služební cestě a který se po svém návratu nestačil divit tomu, jak naše zahrada prokoukla.

Maminka vsadila na dřevěný rošt

Má maminka má v našem městě pronajatou zahrádku, na kterou v každou volnou chvíli chodí. Ráda na zahradě pěstuje růže, zeleninu, vysedává s tatínkem či kamarádkami a jednoduše relaxuje. Nedávno si ovšem zahradu naproti ní, zakoupil mladší pár kontroverzních lidí, kteří chodí na svou zahradu pouze popíjet a oslavovat. Maminka se tak musela rozhodnout, jaký předěl mezi svou a jejich zahradou udělá, aby se na jejich excesy nemusela dívat. Vsadila tak rovněž na umělý živý plot, který má podobu dřevěného roštu a který jí alespoň částečně nabízí kýžený klid, který tu měla do doby, než dostala protější zahrada nové nájemníky.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *