Vyberte si z více jak osmi set novostaveb v Praze

Hledáte ke koupi novostavby v Praze? Portál FLATSTORE.cz vám jich nabízí více než 800! Z toho přes 700 nových bytů Praha prodej, na 80 nových domů Praha a na 55 pozemků. Veškeré novostavby, které jsou zde nabízeny, pořídíte za nejvýhodnějších podmínek na trhu. U každé nabídky najdete kontakty, které směřují přímo na prodejce developera.

Pomoc s nákupem nemovitosti až po předání

Pokud si s nákupem nového bytu Praha nevíte rady, portál FLATSTORE.cz vám ochotně profesionálně pomůže s celým nákupem až po vlastní předání. Získání novostavby Praha nebo nového bytu na prodej Praha tak pro vás může být naprosto jednoduchou záležitostí. A navíc – pokud se spojíte s portálem FLATSTORE.cz, ke každému zakoupenému bytu, domu či pozemku získáte dárek. Tak co vy na to?

Zajímavý projekt Beranka

Pojďme si představit například projekt Beranka. Projekt, který nabízí nové rodinné domy Praha, které spojují praktické výhody bytu s přednostmi domu. Zajímavé je, že i pořizovací cena takového nového domu je naprosto srovnatelná s cenou klasického bytu. Vy však dostanete mnohem více než pouhý byt. Získáte parádní bydlení s dostatkem prostoru a zahradou. Projekt se nachází ve velmi klidné lokalitě v Horních Počernicích. Najdete zde například dětské hřiště, cyklostezku, která navazuje na Klánovický les, rybník i golfové hřiště. Opět tedy obligátní otázka: co vy na to?


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.