Rekuperace vzduchu bez náročných stavebních prací

Čerstvý vzduch v interiéru je jistě důležitou věcí pro spokojený a komfortní život. Jeho dostatečného množství lze docílit nejrůznějšími způsoby. Buď budete během dne několikrát otevírat okna a větrat, což je samozřejmě značně neúsporné, nebo do místnosti zabudujete rekuperační jednotku.

Každý si určitě představí objemná a viditelná zařízení, s nimiž se pojí rozvody po celém objektu a velké stavební práce. Tak to bezpochyby funguje u mnoha firem, nikoliv však u společnosti Turbovex.

V její produktové nabídce je například rekuperace do jedné místnosti, která je zcela odlišná od těch běžných. A právě s tímto sortimentem vás trochu blíže seznámíme.

Rekuperační jednotka od Turbovex

Více, jak 40 let zkušeností v tomto oboru, jak s prodejem, tak samotným vývojem decentralizovaných ventilačních systémů. To jsou přednosti, které sebou přináší tížená ovace.

Moderní rekuperační jednotky, jež nevyžadují stavební práce, tvoří jednoduchý a vzhledově nenápadný prvek interiéru a pyšní se vysokým výkonem. Ten lze mimochodem průběžně navyšovat s ohledem na vaše potřeby a další faktory.

Rekuperace v místnosti či kanceláři nabývá v podání tohoto specialisty hned několika podob a hlavně příjemných vlastností.

  • Velice tichý chod a nenáročná obsluha
  • Téměř nulové stavební práce a úpravy
  • Finanční úspora kvůli absenci jakýchkoliv rozvodů po domě
  • Ušetříte až pětinu vyprodukované energie oproti modelu větrání oknem

Rekuperační jednotky Turbovex mají zelenou

Obraťte se na profesionály, kteří vám navrhnou řešení šité na míru a poskytnou dostatek odborných rad. Moderní rekuperace do bytu bude realizována tak, že je dosaženo stále čerstvého vzduchu v místnosti a vy se domůžete maximálního komfortu.

Investujte do prvotřídního vzduchu v interiéru a spojte tento úkon s nízkými pořizovacími náklady.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.