Proč si pořídit betonový plot?

Plot nejen že ohraničuje váš pozemek, ale také chrání majetek, svým vzhledem dotváří atmosféru bydlení a v neposlední řadě reprezentuje svého majitele. Vždyť je to vždy to první, co vaši hosté vidí. Výběr plotu je ne vždy jednoduchý, neboť na trhu je v současné době celá řada materiálů, ze kterých se ploty vyrábí. Pořídit si můžete plot dřevěný, drátění, živý, betonový plot či kombinaci různých druhů materiálů. Každý materiál a z něj vyrobený plot mé své výhody.

Výhody betonových plotů

Betonové ploty v současné době nejsou již jen kusy betonu. Mají elegantní vzhled a jsou vhodné jak k soukromým objektům, tak k objektům komerčním či průmyslovým. Navíc jsou cenově velmi dostupné, takže si je může pořídit každý.

Výhody:

  • Kvalitní struktura plotu, jehož jádro tvoří svařovaná výztuž. To vše zaručuje kvalitu, pevnost a dlouhou životnost  plotu.
  • Rychlá výstavba – základ tvoří betonové sloupky, do kterých se zasouvají betonové desky.
  • Dobré vlastnosti materiálu – kvalita, pevnost a dlouhá životnost.
  • Výběr barev a vzorů.
  • Téměř žádné nároky na údržbu plotu.
  • Vysoká stabilita, bezpečnost a ochrana proti hluku z okolního prostředí.

Betonové desky

Základ plotu tvoří betonové desky, které vytvářejí výplň betonových sloupků umístěných v zemi.

Vybírat můžete z různých variant – betonové desky rovné s radiusem, mřížkou či soklové. V nabídce jsou jak desky jednostranné, tak i oboustranné.

Betonové ploty jsou vhodné…

Vzhledem k tomu, že tento typ plotu má dlouhou životnost a také je bytelný je vhodný pro ohraničení jak pozemků soukromých, tak i průmyslových či komerčních. Také může být bezpečným zázemím pro chov domácích zvířat, lze jím ohradit i jakýkoli pozemek. Pokud potřebujete na zahradě oddělit kompost, můžete využít různé druhy betonových desek.

Pokud chcete oplotit soukromý pozemek, můžete si vybírat z nabídky různých druhů vzorování, která dodají plotu honosný vzhled.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.