Energetická kancelář je to správnou cestou, jak ušetřit

Ušetřit se dá několika různými způsoby. Třeba kupovat levnější, ale méně kvalitní potraviny. Což se na vašem zdraví jistě brzy podepíše. Oblečení stačí kupovat jednou za rok. Popřípadě se lze poohlédnout se po obchodech s označením second hand. Ale přece jen se člověk snaží vypadat tak trochu k světu. Spotřebiče můžete sehnat z druhé ruky. A pak už se musíte jen modlit, aby opravdu fungovaly. Nabídky poskytovatelů internetů jsou víceméně stejné, taktéž i výše telefonních tarifů, prát v potoce a topit dřívím, které si nasbíráte v lese, tak to už asi dnes nejde.

I když – pokud hovoříme o energiích jako jsou plyn, tuhá paliva a elektřina – směr je to dozajista správný. V této oblasti je opravdu možné ušetřit nemalé peníze. Že nemáte čas hledat? Nebo že vás na trhu nic nezaujalo? Že si sami nedokážete vyjednat lepší cenu? Že se nevyznáte se v právních předpisech? Jak tedy najít nového a spolehlivého dodavatele a začít šetřit? Není nic jednoduššího než se obrátit na skutečné odborníky.

A ty najdete ve společnosti Energetická kancelář. Ta za vás veškeré hledání, papírování, schůzky i záruky vyřídí. EK nabízí i další možnosti jak ušetřit. Třeba za tuhá paliva nebo na osvětlení. Široké spektrum služeb a bohatá nabídka, již EK představuje svým klientům, má jediný cíl – ušetřit vaše peníze!

Jaké jsou přesně tedy možnosti, které vám může EK předložit? Nejčastěji nabízenou službou je změna dodavatele elektřiny a plynu. Díky energetické soutěži vám EK zajistí jistotu vstřícných cen, ideální podmínky a 100 % fungujícího dodavatele. Přihlásit se do této soutěže je snazší než si myslíte. Zavolejte na +420 552 319 955 nebo napište na info@ek.cz a sjednejte si schůzku s obchodním zástupcem EK. To je první krok k tomu, abyste za energie utratili mnohem méně než kdy předtím.

Odebíráte již několik let tuhá paliva od stejného dodavatele a on vám dosud nenabídl lepší cenu nebo slevu? V tom případě je něco špatně. S EK máte jistotu, že vám nový dodavatel paliv zajistí daleko přijatelnější nabídku. Dovézt si můžete nechat černé i hnědé uhlí, brikety a pelety. Ty od EK dokonce zvítězily v nezávislém hodnocení měsíčníku dTest. Z tohoto klání si odnesly prestižní označení produkt „Velmi dobré kvality“. Samozřejmostí je také bezplatné složení tohoto paliva.

Možná, že už váš starý kotel dosluhuje a pro další provoz je nevhodný. EK vám pomůže vybrat nový model. Doporučí vám vhodnou variantu, zajistí dovoz i instalaci. Na vás pak zůstává ta nejpříjemnější část práce – vychutnat si sklenku dobrého vína. Hřát vás bude i pocit, že při výměně starého kotle za nový můžete ušetřit další významnou částku díky kotlíkové dotaci. Vrátit se vám klidně může až 85% z nákupní ceny kotle.

Myslíte si, že už další možnost jak ušetřit není? Tak to se mýlíte. Svítíte elektřinou? Jistěže ano, pokud nejste zrovna fanoušci svícení pomocí svíček a loučí. EK vám opět poradí s výběrem, nákupem, dovozem a instalací úsporných svítidel.

Další podrobné informace najdete na oficiálním webu Energetické kanceláře nebo v článku zde.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.