Nábytek z masivu je nepřekonatelný

Výběr nábytku nikdo z nás nechce podceňovat a každý má na něj také své nároky a požadavky. Každého náročného člověka uspokojí nábytek z masivu. Zvláště pak pokud máte v plánu vyměnit svou starou postel za novou, měli byste popřemýšlet o té z masivu. Proč?

Stabilita a pevnost

V posteli trávíme až třetinu svého života. Proto bychom její výběr neměli brát na lehkou váhu. Masivní dřevo je materiál, který skutečně hodně vydrží. A pro postel je stabilita a pevnost důležitá. Takovou postel jen tak něco nezničí a bude vám oporou do mnoho let. Vy si tak budete moci užít skvělý a ničím nerušený spánek. Masiv se jako materiál výborně hodí také pro výrobu dětských postýlek.

Snadná kombinovatelnost

Dřevěné postele z masivu také mají obrovskou výhodu v tom, že jsou snadno kombinovatelné s dalšími kousky nábytku. Nábytek z masivu se vyznačuje jednoduchým přírodním vzhledem, který se dá kombinovat s dalšími libovolnými kousky nábytku podle vašeho vkusu. Můžete ho tedy dát do každého interiéru. Nespornou výhodou nábytku vyrobeného z čistého dřeva je i jeho příjemná vůně i to, že každý kousek je v podstatě originál.

Jak se o masiv starat

Masivní nábytek má dlouhou životnost. Například postele vyrobené z buku mají životnost přibližně 15 – 20 let. Postele vyrobené z dubu mohou mít životnost dokonce 25 – 35 let. A i když se prvotní náklady na koupi nábytku z masivního dřeva mohou zdát vyšší, jeho kvalita a dlouholetá trvanlivost vám to oplatí. Pozor si ovšem musíte dát na pokládání mokrých a vlhkých předmětů na nábytek. Voda může na nábytku zanechat stopy napořád. Nábytek se doporučuje výhradně ošetřovat jen speciálními přípravky určenými na přírodní dřevo.

Z vašeho vysněného a krásného nábytku se pak můžete těšit dlouhé roky.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *