Kancelářský, školní a zdravotnický nábytek za nejnižší ceny

V roce 2007 vznikla společnost ACINTERIER, jako odpověď na nekvalitní produkty a velmi malý sortiment nábytku do zdravotnických zařízení, kanceláří a školních tříd. Spolupracujeme s předními výrobci, což nám dává možnost nábízet svým zákazníkům ty nejlepší produkty za nejnižší ceny na trhu. Přesvědčte se sami a objednávejte na našich stránkách kancelářské stoly, kancelářské skříně nebo školní nábytek, jako jsou lavice a stoly v mnoha barvách a provedeních. Naše produkty jsou vyrobeny z kvalitních a pevných materiálů a budou Vám sloužit po mnoho let. Za kvalitu a vysokou funkčnost se můžeme osobně zaručit. Věříme, že si na webu acinterier.cz vybere i ten nejnáročnější zákazník.

Široká nabídka, kvalitní služby

Výrobky společnosti ACINTERIER jsou velmi kvalitní, v moderním designu a jsou obdařeny vysokou funkčností. Svému uživateli umožňují neskonalý komfort například díky výškové stavitelnosti nejen opěráků u židlí, ale také například u kancelářských skříní s deskovou nebo kovovou podnoží. U školního nábytku dbáme na pohodlí žáků a poskytnutí příjemného zázemí při hodinách výuky. Skříně jsou vybaveny ABS hranami s širokými úchytkami a školní nábytek je v pestrobarevném provedení. Moderní zdravotnický nábytek zahrnuje skříně na léky, stoly, kontejnery, zdravotnické skříně a vyšetřovací lůžka. Samozřejmostí pro nás je i kompletní servis a montáž produktů.

Profesionalita, flexibilita a vstřícnost

Samozřejmě se může stát, že si nebudete z naší široké nabídky moci vybrat nebo si nebudete vědět s čímkoliv rady. V tom případě jsme připraveni pomoci Vám a udělat vše pro vaši naprostou spokojenost. Naší hlavní prioritou je zákazník, jež se k nákupům na našem webu i nadále bude vracet a tomu podřizujeme vše. Masivní rohové psací stoly v sekci kancelářského nábytku ozvláštní a zároveň zpříjemní prostředí každé kanceláře. Stejně tak i kancelářské skříně, vybavené pohledovými zády s výškovou retifikací, anebo stolové desky s tloušťkou až 40 mm nenechají nikoho na pochybách, že firma ACINTERIER patří mezi špičky v oboru.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.