Chraňte svůj majetek pomocí fotopasti. Čím vyniká model SG520 PRO?

Jedním z možných způsobů ochrany majetku je využití fotopasti. Vůbec nejprodávanějším modelem na ochranu majetku v České republice i na Slovensku je přitom fotopast SG520 PRO. Zajímá vás, čím se její nová verze pyšní a na co se můžete těšit?

Perfektní noční vidění

Fotopast SG520 PRO se může pochlubit čtyřmi vysoce účinnými neviditelnými diodami, které pracují ve spektru 940 nm. V kombinaci s technologií FOXraw přitom taková fotopast vyniká svým nočním prokreslením scény. V porovnání s některými konkurenčními fotopastmi se tak například můžete těšit na o 50 % lepší prokreslení.

TIP: Vylepšený model fotopasti SG520 PRO můžete zakoupit na e-shopu fotopastí.

Možnost nekonečné smyčky SD karty

Do fotopasti bylo přidáno spousta dalších užitečných funkcí. Vypíchnout můžeme například nekonečnou smyčku SD karty. Díky tomu fotopast může přemazávat nejstarší záznamy novějšími v případě, že dojde kapacita SD karty.

Nastavte si pracovní cyklus

Další zajímavá funkce spočívá v možnosti nastavení pracovního cyklu. Můžete si tak například určit, že fotopast má pracovat od 19:00 do 8:00. Mimo tuto uvedenou dobu nebude fotopast na pohyb reagovat.

Nastavte si heslo

Fotopast SG520 PRO můžete i velmi efektivně chránit proti odcizení pomocí nastavení hesla. Fotopast se zapíná stisknutím tlačítka, kterým se dostanete do nastavení. Následně je po vás vyžadováno heslo. Pokud jej nezadáte, fotopast se nespustí do ostrého režimu a pro případné zloděje se tak stává bezcenná.

Rychlá prodleva focení

Prodleva focení říká, za jakou dobu fotopast pořídí snímek od chvíle, kdy zaznamená pohyb. U tohoto vylepšeného modelu přitom tato prodleva činí pouze 0,7 sekundy, což je naprosto dostačující.

Další užitečné funkce

Z ostatních funkcí a vlastností ještě za zmínku stojí 16 megapixelové rozlišení fotografií a kvalitní FullHD videa s rozlišením 1920×1080 bodů. Zapomenout nesmíme ani na přední LCD obrazovku, která slouží pro rychlé a přesné zaměření fotopasti.

Když bychom měli fotopast ve své vylepšené verzi zhodnotit, jedná se o opravdovou špičku na trhu. Za rozumnou cenu totiž získáte opravdu hodně muziky. Vylepšenou verzi popisované fotopasti SG520 PRO si přitom můžete zakoupit na www.eshop-fotopasti.cz.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.