Kotle na tuhá paliva, které drží krok s dobou

Při topení uhlím nebo dřevem už se nemusíte několikrát za den strachovat o to, jestli jste včas a dostatečně přiložili. Moderní kotle na tuhá paliva se totiž mohou chlubit velmi vysokou účinností, která maximálně využívá energetický potenciál dodávaného paliva, což jde ruku v ruce s nižší frekvencí přikládání. Čas věnování doplňování paliva mohou ušetřit i velké násypné šachty.

Zmíněné výhody kotle na tuhá paliva můžete ale plně využít pouze v případě, že sáhnete po osvědčeném a kvalitním modelu. Na našem trhu totiž kvalita nabízených kotlů značně kolísá. Sázkou na jistotu jsou celoevropsky uznávané značky, mezi které se řadí například kotle OPOP. Tento výrobce brázdí vody trhů s topnou technikou už po mnoho let a jeho hlavní devízou jsou vysoce vyvinuté moderní technologie.

Novinky na trhu od uznávaného specialisty

Technologičtí mistři ze společnosti OPOP vymýšlejí stále nová a nová vylepšení účinnosti i obslužného komfortu kotlů (nejenom) na tuhá paliva. Letos přišli na trh hned se dvěma novinkami.

ikona-5_1450183828Řada kotlů na tuhá paliva H4 EKO je oblíbená především díky svému vysoce efektivnímu spalování zplodin a nízké spotřebě paliva díky jeho opravdu účinnému využití. Splňují požadavky emisní třídy 3 na dřevo a uhlí a díky velké násypné šachtě lze na jedno přiložení dodat opravdu velké množství uhlí. Účinnost spalování je ještě zvýšena unikátní systémem předehřevu primárního a sekundárního vzduchu. Automatická regulace výkonu je zajištěna regulátorem tahu a pohodlné roštování zajišťují posuvné litinové rošty.

Zbrusu nový model H412EKO patří mezi technologickou špičku. Patří mezi kotle s nejnižším výkonem na našem trhu, což se ale nijak neprojevilo na jeho výhřevnosti. Vysoká účinnost kotle a efektivní využití paliva hrají stále prim, stejně jako jeho nízká spotřeba. Obstojí dokonce i před přísnými kritérii pro kotle 4 emisní třídy.

Nejnovější model H416 EKO-U splňuje velmi přísná kritéria ekodesignu, lze na něj tedy čerpat i populární státní kotlíkové dotace. Řadí se do 4 emisní třídy a bude vyhovovat všem zákazníkům, kteří si cení své světové ekologické stopy stejně jako obsahu své peněženky. Při jeho nákupu navíc myslíte i na budoucnost – od roku 2022 už nebude možné topit v kotlech 1. a 2. emisní třídy.

I díky tomu potěší kotle z řady H4 EKO všechny zákazníky svou dlouhou životností. Tloušťka plechu kotle 5mm spolu s pětiletou zárukou na kotlové těleso svědčí o mimořádných kvalitách použitých materiálů. Bezpečný provoz zajišťuje vestavěná chladící smyčka s celou řadou dalších regulačních a zabezpečovacích prvků. Jednoduchou montáž všech kotlů zajišťují závitové příruby a významnou plusovou položkou je i moderní a elegantní vzhled každého modelu.

Chcete-li kotle na tuhá paliva s dlouhou životností z těch nejkvalitnějších materiálů, určitě navštivte internetové stránky www.opop.cz, kde kromě širokého výběru kotlů na tuhá paliva nabízejí i odborný servis a poradenství. Výběr toho správného kotle pro váš byt či dům ještě nikdy nebyl jednodušší.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.