Udělejte si pohodlí, dnes totiž budete usínat v hřejivém povlečení z mikroplyše

Mikroplyš je skutečně převratným materiálem, který můžeme označit také jako velkou novinku jednadvacátého století. Vždyť právě povlečení z mikroplyše má tolik výhod, jako kdyby snad proběhla evoluce nejen v říši savců, ale i ve světě lůžkovin. Kromě toho, že je prakticky pár desítek minut po vyprání suché, drží tvar a barvu, tak se ani nemusí žehlit a údržba je tak mimořádně jednoduchá. To ale rozhodně není vše, slyšeli jste už někdy o povlečení, které v létě ochladí a v zimních měsících naopak dobře zahřeje po celou dlouhou noc?

Povlečení musí mít doma každý, je to součást naší kultury, volba materiálu je ale na vás.

Bez povlečení nebo lůžkovin obecně by to dnes nešlo, je to naprostý standard. Co však standardem není, je jediný povolený materiál. Těch je totiž celá řada, obecně můžete volit z různých variant bavlny nebo polyesteru. Povlečení z mikroplyše znamená stoprocentní polyester (dříve silon), který je mimořádně jemný a hebký.

Opravdový materiál budoucnosti, který je stoprocentně antialergický a roztoče v něm určitě nepotkáte. Nebo lépe řečeno, neucítíte, protože tihle drobečkové nejsou pouhým okem viditelní, ve větší koncentraci nám ale naprosto znemožní užít si klidnou noc a s ní spojený odpočinek. Budete se pod povlečením z mikroplyše cítit spíš jako pod celkem tenkou dekou, ale na druhou stranu, hřejivost je tu prostě maximální. Teplo zůstane zachováno, nebude unikat do místnosti, takže se zahřejete na příjemnou teplotu už během pár minut a nebudete čekat, než se teplo pod přikrývkou konečně trochu vytvoří.

Teď už stačí snad jen jediné, vyberte si barevný odstín, co vám bude plně vyhovovat – fialová nebo raději zelená? Možností je tu vážně dost… pro více informací navštivte https://www.nabytker.cz/


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.