Krbová vložka a krbové obestavby

Když se řekne krb, představí si člověk většinou vlastní krbovou vložku. Ta je samozřejmě nejdůležitější. Neméně důležité jsou však také krbové obestavby, které dokážou celý interiér dokonale pozvednout především esteticky. Existuje celá řada obestaveb, které nabízí i firma LEVNÉ KRBY.

  • Tak například obestavby Andalusia využívají především přírodní materiály – mramor a pískovec, leštěný mramor, pískovec, mramor leštěný a loupaný a podobně. Můžete tak do svého interiéru například získat krbové obestavby v moderním či rustikálním stylu.
  • Můžete se však rozhodnout pro obestavby Artiss, které vynikají jednoduchými čistými liniemi a samozřejmě rovněž kvalitními materiály.
  • Ať už do rohu místnosti nebo ke zdi se určitě budou hodit i obestavby Jabo marmi, které jako bonus přinášejí prostor pro uložení dřeva.

Spaliny spolehlivě do komína

Aby byl odvod spalin z vašeho krbu či krbových kamene naprosto dokonalý, nabízí vám firma LEVNÉ KRBY kouřovody vyrobené technikou plazmového svařování ze silnostěnného ocelového plechu. Povrch plechu je navíc opatřen speciální povrchovou úpravou pomocí žáruvzdorného laku. K dispozici je navíc velké množství různých redukcí, spojek a redukčních přechodů, takže budete mít stoprocentní jistotu, že veškeré spaliny budou odvedeny rovnou do komína. Pro odvod spalin z vašeho krbu či krbových kamen můžete volit kouřovody 2MM či kouřovody 1,5MM.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.