Využijte rozšíření katastru nemovitostí

Katastr nemovitostí je službou, kterou mnozí používají dnes a denně. Co byste však řekli na projekt, který vám toho může přinést ještě daleko více? Takový katastr nemovitostí s řadou bonusových funkcí a informací. Na mysli máme projekt GeoPas.cz, s nímž vás v následujících řádcích seznámíme trochu podrobněji.

Nahlížení do katastru nemovitostí tak trochu jinak

Projekt GeoPas.cz je na první pohled trochu odlišný od klasického katastru. V jeho prospěch však hovoří naprostá jednoduchost a přehlednost. Během okamžiku naleznete vše, co hledáte, ať už to bude Ústí nad Labem katastrální území nebo jiné. Podstatné je, jaké informace navíc získáte oproti běžnému katastru.

  • Voda
  • Geologie
  • Občanská vybavenost
  • BPEJ/LPIS
  • Životní prostředí

Tohle jsou údaje, které vám normální katastrální mapa rozhodně nenabídne, o čemž se můžete přesvědčit na vlastní oči. Tyto informace vám mohou pomoci při různých činnostech souvisejících s parcelami, katastry, obcemi i okresy. Vycházet z nich můžete v rámci budoucí stavby nebo hledání vhodného místa pro život. Možností je pochopitelně více než dost.

Katastrální území jako na dlani

Je důležité podotknout, že GeoPas.cz neplní agentu katastru nemovitostí. Je vlastně jeho propracovanějším rozšířením, které vám přinese spoustu věcí navíc. Najděte si katastrální území a zjistěte, jaké je v něm využití pozemků, druhů pozemků a spoustu ostatních informací. Začněte s daty z katastru nemovitostí fungovat daleko efektivněji.

Projekt GeoPas.cz je otevřen naprosto všem, kdo chtějí pracovat s daty na vyšší úrovni, a hlavně vyžadují více užitečných dat. Povzneste nahlížení do katastru nemovitostí na lepší úroveň a v mnohých ohledech si usnadněte práci. Toto rozšíření katastru nemovitostí je určeno naprosto každého, kdo hledá přesné výsledky rychle, efektivně, a ještě s přidanou hodnotou.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.