Výroba kontejnerů na míru všeho druhu

Společnost Moravia Containers, a.s. divize IMECON Containers byla původně firmou IMECON s.r.o. Od roku 1999 je výrobcem obytných, sanitárních, skladových a technologických kontejnerů. Díky bohatým zkušenostem rozšířila výrobní sortiment o mnohem sofistikovanější řešení v podobě kombikontejnerů, komplikovaných modulárních staveb a zaměření na výrobu kontejnerů na míru.

Společnost Moravia Containers, a.s. divize IMECON Containers

Firma Společnost Moravia Containers, a.s. divize IMECON Containers má vlastní kovovýrobu a díky tomu dokáže svým zákazníkům nabídnout komplexní dodávku včetně kontejnerového příslušenství. Vyrábí jednotlivé moduly až do délky 12 metrů i celé kontejnerové sestavy s různým tvarem i účelem použití. Obytné kontejnery oceníte při mnoha příležitostech.

Obytné kontejnery IMECON

S obytnými kontejnery IMECON v krátkém čase získáte modulární stavby za výhodnou cenu. Vybudujete si firemní zázemí pro kanceláře, sklady i vrátnice, ale i školy, školky, prodejny, restaurace, kiosky, školicí střediska, hotely, ubytovny, anebo toalety, sprchy, technické či technologické objekty. Modulární stavby lze umístit na různá místa jako samostatně stojící nebo v podobě několikapatrových sestav. Výroba kontejnerů zahrnuje i možnost přístavby a vestavby stávajících budov a hal.

Kvalitní certifikované materiály

Moduly vznikají v moderní výrobní hale s použitím kvalitních certifikovaných materiálů pod pečlivýma rukama proškolených a zkušených pracovníků s mnohaletou praxí. Oproti klasickým stavbám oceníte hlavně rychlost výstavby. Zajistí vám to nejlepší možné řešení prostorových potřeb a maximální komfort. Pro většinu modulů postačí jednoduché základy. Není-li možná manipulace s jeřábem, k dispozici je varianta s otvory pro vysokozdvižný vozík či abroll pro transport.

Snadná montáž i demontáž

Kontejnery se dají snadno demontovat a opět smontovat na jiném místě, díky čemuž lze využít třeba sanitární kontejnery i na pronajatých pozemcích. Obchodní i konstrukční oddělení je připraveno řešit vaše konkrétní požadavky a přizpůsobit je individuálním potřebám. Společnost spolupracuje pouze s renomovanými partnery, jako je Fermacell a Knauf včetně pojištění nákladu, celní deklarace a manipulace a logistiky se zajištěním nakládky a vykládky z kamiónu na místo určení jeřábem.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.