Spojovací materiál, který u domu rozhodně využijete

Práce kolem domu si žádají nejrůznější stavební materiál. Ten je však zapotřebí také něčím spojit. V tomto ohledu se vám pochopitelně nabízí spousta možností podle toho, co zrovna děláte, s jakými materiály pracujete a jak pevný má být výsledek. My vám v dnešním článku představíme spojovací materiál upotřebitelný v mnoha oblastech.

Vsaďte na přednosti trhacích nýtů

Když se řekne spojovací materiál, každý asi navrhne nějaký ten prvek. My se však zaměříme trhací nýty. Jejich hlubší představení asi není zapotřebí. Každý zručný kutil s nimi při práci kolem domu jistě přišel do kontaktu. Málokdo však ví, jaké typy trhacích nýtů jsou využívány.

Hodně populární jsou nýty s plochou hlavou. Dále jsou to nýty s hlavou velkou, zapuštěnou a extra velkou. Spojování některých materiálů si navíc žádá Multigrip trhací nýty, v jejichž případě máte na výběr ze stejného typu hlav. Trhací nýty, to je hodně pestrá oblast spojovacích materiálů, kde můžete mimo jiné narazit na nýt rozštěpný, ale také uzavřený, vroubkovaný, rozpěrný a zemnící. A pokud byste náhodou nebyly spokojeni se základní stříbrnou barvou nýtů, můžete zvolit ty barevné.

Strukturální nýty

Kapitolou samou o sobě jsou pak strukturální nýty. Ty se pochopitelně liší od těch standardních, a to tím, že mají trn ve spoji po aplikaci nýtu. Díky tomuto způsobu aplikování tak dochází k vyšším mechanickým vlastnostem, což oceníte primárně ve střihu. Také strukturální nýty jsou dodávány v mnoha variantách provedení.

Pokud potřebujete nýty libovolného typu, abyste doma mohli vytvořit pevné spoje, zaměřte se na produktové portfolio odborníka v tomto segmentu. Tím je společnost SARIV – Němčík s.r.o., která je doslova letitým specialistou na spojovací materiály. Kromě mnoha variant provedení nýtů se vám dostane také poradenství a rad souvisejících s výběrem toho správného výrobku.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.