Přemýšlíte o tepelném čerpadlu?

Nevíte, jak moc vás zatíží z hlediska spotřeby energie? Tepelné čerpadlo vzduch vzduch a tepelné čerpadlo vzduch voda využívá oproti klasickému kotli pouze třetinu energie. Ostatní energii získávají tepelná čerpadla vzduch vzduch a tepelná čerpadla vzduch voda z přírodních zdrojů, v našem případě ze vzduchu nebo z vody.

Investice, která se zaručeně vrátí

Pokud jde o tepelné čerpadlo vzduch-voda, pracuje na principu odebírání energie venkovnímu vzduchu, tuto energii přeměňuje na teplo, které je následně využíváno pro ohřev vody v topném systému. Pro tepelné čerpadlo vzduch-voda hovoří i velice snadná instalace, při níž není třeba provádět žádné větší zásahy do domu ani okolního pozemku. Chcete-li mít tedy doma teplo bez nepořádku a námahy (žádné uhlí, žádné dříví, ani drahý plyn), vsaďte na víceméně bezúdržbový systém tepelného čerpadla vzduch-voda nebo tepelného čerpadla vzduch vzduch. Pokud jde o spotřebu elektřiny, výměnou elektrokotle za tepelné čerpadlo vzduch voda nebo tepelné čerpadlo vzduch vzduch, vám tato může klesnout až o dvě třetiny. Počáteční vyšší investice do tepelného čerpadla vzduch voda nebo tepelného čerpadla vzduch-vzduch se vám tak během pár let vrátí.

Dotační program Nová zelená úsporám je stále v platnosti

Proč nezískat dotaci ve výši 80 000 Kč! Víte přece, co se říká: hloupý kdo dává, hloupější kdo nebere! Kujte tedy železo, dokud je žhavé – pořiďte si tepelné čerpadlo vzduch-vzduch nebo tepelné čerpadlo vzduch voda s dotačním programem Nová zelená úsporám co nejdříve.

Kontaktujte společnost KSK Praha a pořiďte si prvotřídní tepelné čerpadlo vzduch vzduch nebo tepelné čerpadlo vzduch voda za bezkonkurenční cenu. O vhodnosti typu tepelného čerpadla se neváhejte poradit s tamními odborníky, kteří rádi zodpoví veškeré vaše dotazy.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.