Víme, že výběr té správné vířivé vany, v široké nabídce dovozce SPA STUDIO, pro Vás nemusí být zrovna jednoduchý. Proto jsme se rozhodli Vás s některými modely blíže seznámit a představit jejich zásadní přednosti a výhody. Dnes jsme se rozhodli zaměřit na jednu z velmi zajímavých a nejnižších vířivek z naší oblíbené třídy Diamond Range.

Vířivka Puerla MINI výjimečná právě pro svou mimořádně sníženou konstrukční výšku, můžeme prozradit, že tento model vychází z nejoblíbenějšího modelu Puerla . Právě díky snížené výšce je možné umístit ji i tam, kam se jiné luxusní vířivky nedostanou. Navzdory tomu však není problém dovybavit ji o ty nejmodernější technologie z nabídky prodejce.

Puerla MINI má obdélníkový tvar o rozměrech 2000 x 1680 x 760mm, pojme 550l vody a je navržena tak, aby se do ní bezpečně a pohodlně vešly 3 osoby.

Tento model nabízí SPA Studio v několika  barevných povrchových úpravách, kdy se mezi nejoblíbenější řadí tyto:

  • Pearl – perlově bílá barva dodává pocit luxusu a čistoty
  • Marble – přírodní skeletový odstín, s obsahem jemně šedého pigmentového žíhání
  • Dark Blue – nevšední modrý žíhaný odstín nebeského mraku, který napomáhá uvolnění

Všechny tyto barevné varianty můžete libovolně kombinovat s několika různých druhů opláštění a materiálů. Mezi univerzální typy patří snadno udržitelný syntetický kabinet v tmavém provedení Graffit, nebo světlejší Antracit.  Pro přírodní kombinaci je pak v nabídce možnost hnědého ebenového krytí pojmenována jako Bronz, Severský smrk, Kanadský cedr nebo Abachi.

U modelu Puerla MINI je také možné instalovat unikátní technologie MicroSilk®, která má hydratační účinky s ohromujícím léčebným a ozdravným efektem pro pokožku. Miliardy záporně nabitých mikro bublinek vzduchu, jsou díky své obrácené polaritě přitahovány lidskou pokožkou a dochází tak k pronikání bublinek do kožních pórů.

Skvělou výhodou je také možnost dálkového ovládání pomocí Wi-Fi, které Vám umožní přednastavit si vanu podle Vašich požadavků dříve, než k ní vůbec dojdete, nebo ji vzdáleně z kteréhokoliv místa na světě s dosahem mobilního internetu kontrolovat a řídit.

Puerla MINI disponuje celkově 32 nerezovými tryskami, unikátní venkovní izolaci ISO PLANK AA++, isolovanou podlahu ACCES FLOOR ISO+ a mnoho dalších skvělých vlastností, stejně jako i ostatní vířivé vany v nabídce tohoto výhradního dovozce.

Tato vířivka bude správnou volbou pro ty, kdo chtějí mnoho luxusu na malém prostoru. Puerlu MINI si jistě oblíbíte i Vy. SPA Studio – vířivky prodej.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup