Způsobů, jak ohradit váš pozemek, je velké množství. Například si můžete vykopat vodní příkop a spouštět přes něj padací most. Pravda, to už vyšlo z módy. Co tedy třeba nechat postavit vysokou a dlouhou zeď? Ne, tu už mají v Číně. A nestačil by obyčejný plot? Chcete-li se zbavit pátravých pohledů sousedů a nezvaných návštěv různých pejsků, potom doporučujeme zkusit postavit kolem vašeho domu plot. Oplocení je nespočet druhů, můžete vybírat podle materiálů, velikosti plotu nebo složitosti výstavby.

Jak vybrat ten pravý

Obvykle většinu budoucích majitelů plotu zajímá, jak bude plot vypadat, jakou bude vyžadovat údržbu a samozřejmě jeho cena. Nejlepší metodou, jak se orientovat na trhu oplocení, je stanovit si rozhodující kritéria výběru. Potom se můžete začít probírat jednotlivými typy plotů.

Vezměme to po pořádku, prvním je živý plot, vypadá sice krásně, je s ním však spousta práce a jeho životnost nedokáže mnohdy odhadnout ani zkušený odborník. Dalším je pletivový plot, i s ním je poměrně dost práce, navíc není příliš odolný ani pevný a soukromí vám mnoho také neposkytne. Z těch designových jmenujme třeba kované ploty, ty vydrží velmi dlouho a jsou skutečně okrasné, nevýhodou jsou však vysoké náklady na výstavbu.

Dalším adeptem je betonový plot. Ten se blýskne velkou odolností a tím i životností, navíc se o něj nemusíte starat. To vypadá slibně, že? A počkejte si na to, jak betonové ploty vypadají. Tento druh oplocení je velmi variabilní, můžete si vybrat velikost plotu, dekor a dokonce i barvu. Dohromady vám tedy vznikne skutečně originální plot přímo na míru. Nejlepší na tom ale je, že se nemusíte starat ani o montáž či servis, na to je tu firma Betonovéploty.net, která se o vše postará za vás. Montáž probíhá velmi rychle a profesionálně a brzy máte váš betonový plot na míru.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup