Gametbox jako ideální řešení pro vaši kuchyňskou linku

Rozhodli jste se pro výměnu kuchyně a nyní ve vašem návrhu řešíte všechny nezbytné detaily? Věnujte pozornost i zdánlivým maličkostem, jakými jsou značky a druhy kování, výsuvů, ABS. Třeba sada Gametbox je vám výrazně usnadní manipulaci.

Rozhoduje nosnost, výška i délka

Rozmístění šuplíků a skříněk je v kuchyňské lince klíčové. Praktická stránka musí korespondovat s prostorovými možnostmi a pokud možno, vše by mělo i lahodit oku. Kuchyňská studia vám návrh zpracují často zdarma, a pokud se rozhodnete pro realizaci, dodají podklady i se zakreslenými rozvody a doporučí osvědčené značky jednotlivých komponentů. U šuplíkových výsuvů se oblibě těší sada Gametbox. Konkrétní typ je nutné vybírat podle hloubky a délky šuplíku a také nosnosti. Zvolit můžete buď plnovýsuvy nebo částečné výsuvy.

Výsuvy Atira pro elegantní kuchyň

Výsuvy Atira jsou výbornou volbou pro náročné uživatele. Hodí se do všech moderních kuchyní. Tento systém zásuvek má hranaté kontury s výrazným designem. Koncepce platformy je postavena na jedné univerzální výšce bočnic pro všechny designová provedení, která jsou rozmanitá, osobitá a všestranní. Systém Atira nabízí různá řešení vysokých zásuvek a využívá stavebnicový systém organizérů. Lze je pořídit v barvách bílá, stříbrná a antracitová.

Le Mans v útrobách skříněk

Ne, nejedná se o světoznámý automobilový závod. Tentokrát je řeč o drátěném programu Le Mans, který patří ke špičce ve svém oboru. Jeho variabilita se dokonale přizpůsobí jak typizovaným kuchyním, tak každé kuchyni dělané na míru. Jsou speciálně určené pro rohové skříňky. Sady výsuvných košů, do kterých se pohodlně vejdou všechny hrnce a pánve, jsou přizpůsobeny pro všechny strany otevírání. Police mají dna opatřeny protiskluzovým povrchem a vyjíždějí samostatně, čím poskytují dokonalý přehled o obsahu.

O vybavení kuchyňské linky se poraďte s odborníky, kteří mají přehled o všech praktických vychytávkách.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *